Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Desky A4

HLAVNÍ VÝHODY

  • Praktická prezentace a ochrana vašich dokumentů

  • Vysoce kvalitní tisk na stabilní křídový papír

  • Jednostranný nebo oboustranný potisk

  • 3 druhy laminací, včetně tzv. SoftTouch

  • Výroba už od 50 kusů

K ČEMU SE PRACOVNÍ SLOŽKY HODÍ?

Pracovní složky a desky jsou vynikající formou, jak ochránit důležité smlouvy či dokumenty při přenášení a úschově. Můžete díky nim ale zároveň profesionálně prezentovat vaši společnost, produkty či služby. Skvěle je využijí jak vaši obchodní zástupci nebo zaměstnanci, ale ocení je i vaši zákazníci pro přehledné zakládání. Díky potištěnému obalu např. s vaším logem bude vaše společnost stále na očích.

JAKÉ MAJÍ PRACOVNÍ DESKY A4 VLASTNOSTI?

Pracovní desky vyrábíme pouze v jednom nejpoužívanějším rozměru A4. Můžete si vybrat ze 3 druhů laminací. Lesklá laminace nejlépe podá obrázky či fotografie. Naopak matná verze dokáže lehce utlumit výrazné barvy a je také velmi příjemná na dotek. Sametový papír Soft Touch je pak volbou pro všechny, kteří požadují exkluzivní kvalitu – tento papír je krásně hladký a hebký.

Všechny desky vyrábíme s dvoubigovým hřbetem se šířkou 5,5 mm a výřezem na vizitky. Desky dodáváme neskládané.

CO LZE NA PRACOVNÍ SLOŽKY A4 VYTISKNOUT?

Pracovní složky lze potisknout jednostranně nebo oboustranně. Mohou zobrazovat vaše logo, popisky, obrázky či fotografie. Váš návrh zkontrolujeme a profesionálně vyrobíme.

JAK SI PRACOVNÍ DESKY A4 OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí si vybrat požadovaný typ tisku a druh laminace.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_desky_A4.pdf
Matný křídový papír 350 g/m²

Je bezdřevý natíraný papír opatřený speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Rádi vyrobíme visačky na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Deska A4+