Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Jak to funguje

Na našich stránkách nabízíme přes 100 druhů tiskové produkce s velkým množstvím konfigurací. Stránky jsou navrženy maximálně jednoduše, abyste se při první objednávce tiskové produkce snadno zorientovali.

Nejprve zvolte potřebný druh tiskové produkce. Na hlavní stranu jsme umístili nejžádanější produkty. V horní části každé stránky jsou záložky s navigací, které vám usnadní vybrat produkt.

Po zvolení produktu se zobrazí nabídka s možnostmi úpravy. Stručný popis produktu již obsahuje doporučení k nejvhodnější potiskové úpravě. V levé části zvolte rozměry. U některých produktů můžete zadat jiné rozměry dle vlastních požadavků. Poté vyberte materiál (papír či jiný podklad), popř. další potiskovou úpravu jako laminování, perforování, ražení apod. U každé možnosti je vlevo ikonka s videem. Kliknutím na ikonku spustíte krátké video a uvidíte, jak ve skutečnosti vypadá ta která vybraná varianta. Uprostřed vidíte výpočet, kde je v levé části množství a v pravé je cena za toto množství v Kč bez DPH. V pravé části je souhrn objednávky: požadované množství, cena bez a s DPH, přibližný datum dodání. Níže si můžete stáhnout šablony k úpravě grafiky v různých formátech. V pokynech k úpravě souborů jsme detailně popsali požadavky, které vám zajistí nejlepší jakost tiskové produkce.

Pod odkazem Objednat je tlačítko Online návrh designu. Nemáte-li možnost navrhnout tiskovou produkci v profesionálním grafickém softwaru, použijte našeho online redaktora. Je jednoduchý a snadný k použití.

Posuňte stránku níž, kde jsou další informace o druzích papíru a materiálech pro jednodušší rozhodování.

Po dokončení úpravy produktu, klikněte na Objednat. Nejdříve se podívejte do nákupního košíku s veškerými informacemi o zvoleném produktu či produktech. Následuje možnost registrace či objednání bez registrace. Doporučujeme se zaregistrovat. Po přihlášení do účtu budete mít přehled o veškerých objednávkách, popř. můžete zopakovat objednávku či získat slevové kupóny.

Dále následuje Platba za objednávku. Zde si můžete vybrat bezpečnou online platbu platební kartou nebo bankovním převodem na základě zálohové faktury. Upozorňujeme, že zakázku zhotovíme až po obdržení vaší platby (ihned v případě online platby a za 2-3 pracovní dny v případě platby bankovním převodem).

V posledním kroku Přehled objednávky vidíte souhrnné informace o vaší objednávce. Zkontrolujte, zda jsou uvedeny správně. Poté potvrďte objednávku. Po přijetí je objednávka předána do výroby.

 

Na emailovou adresu, kterou jste uvedli, bude automaticky odesláno potvrzení o registraci, potvrzení objednávky a informace o průběhu zpracování objednávky. To znamená, že vždy máte veškeré informace o všech fázích plnění zakázky.

V některých případech vás může kontaktovat zákaznická podpora kvůli upřesnění parametrů či dotazům, vzniklým v průběhu plnění zakázky.

 

Přejeme vám hodně úspěchů při nakupování!