Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Desky bez klop

HLAVNÍ VÝHODY

  • Praktická prezentace a ochrana vašich dokumentů

  • Dva druhy nejpoužívanějších formátů A4 a A5

  • Vysoce kvalitní tisk na křídový nebo recyklovatelný kartonový papír

  • 3 druhy laminací, včetně sametové SoftTouch

  • Výroba už od 10 kusů

  • Bezkonkurenční ceny (např. při objednávce za 100 ks zaplatíte 12 Kč za kus)

K ČEMU SE PRACOVNÍ SLOŽKY BEZ KLOP HODÍ?

Pracovní složky bez klop jsou úspornější variantou k pracovním deskám A4. Přesto pro vás představují výborný marketingový nástroj k přenášení a úschově smluv, prezentací a dalších firemních materiálů. Prakticky je využijí vaši obchodní zástupci a zaměstnanci a navíc je jistě ocení také vaši zákazníci. Díky potištěnému obalu s vaším logem, sloganem nebo obrázky bude vaše společnost stále na očích.

JAKÉ MAJÍ PRACOVNÍ DESKY BEZ KLOP VLASTNOSTI?

Na rozdíl pracovních složek A4 je vyrábíme ve dvou formátech A4 a A5. Máte také na výběr, zda použijete klasický křídový papír, nebo zda si složky necháte vyrobit z hnědého přírodního kraft kartonu. Ten může dokonale prezentovat vašim zákazníkům váš vztah k životnímu prostředí.

Kromě toho si můžete zvolit mezi 3 druhy laminací. Na lesklé laminaci nejlépe vyniknou obrázky či fotografie. Matná verze zase zjemní výrazné barvy a je také velmi příjemná na dotek. Sametový papír Soft Touch zase skvěle odprezentuje vaši exkluzivní nabídku – tento papír je krásně hladký a hebký.

CO LZE NA PRACOVNÍ SLOŽKY BEZ KLOP VYTISKNOUT?

Pracovní složky bez klop potiskujeme jednostranně nebo oboustranně. Na deskách můžete umístit vaše logo, popisky, obrázky či fotografie. Jakmile nám pošlete váš návrh, vše zkontrolujeme a profesionálně vyrobíme.

JAK SI PRACOVNÍ DESKY BEZ KLOP OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí si vybrat požadovaný formát, druh papíru, typ tisku a provedení laminace.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_desky_A4_bez_klop.pdf
Matný křídový papír 350 g/m²

Je bezdřevý natíraný papír opatřený speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Hnědý kraftový karton 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Stáhněte si PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Desky bez klop A5 (148 x 210 mm)

 

Desky bez klop A4 (210 x 297 mm)