Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

O nás

Gogoprint je dobře stmelený tým mladých kreativců, zapálených pro svou práci. Od samého začátku jsme se drželi zásady „kvalita za dostupné ceny“. Této zásadě jsme zůstali věrní již 10 let. Těší nás, že jsme spolehlivým partnerem pro více než 500 společností.
 
Dovolte, abychom vám nyní představili projekt Gogoprint. Jde o internetové stránky, na kterých můžete rychle a snadno vyhledat a objednat potřebný druh tiskové produkce. Snažili jsme se, aby byly stránky co nejpřátelštější. Nyní věříme, že si opravdu každý může samostatně objednat prakticky kterýkoliv druh tiskovin.
 
Desetiletá zkušenost nám pomohla s prezentací nabídky zveřejněné na našich stránkách. Nabídku budeme dále rozšiřovat. Dále se zaměřujeme především na středně velké zakázky, nejvíce požadované u malých a středně velkých společností.
 
Při zpracování používáme různé druhy tiskového zařízení pro digitální, ofsetový, velkoformátový a další tisk. Při zpracování zakázky vždy zvolíme nejoptimálnější technologii, umožňující dodržování jakosti za dostupné ceny.
 
Doufáme, že se na našich stránkách budete cítit pohodlně, a že se staneme vaším stálým a spolehlivým partnerem „v tisku“.
 
Úspěšný nákup!
Tým Gogoprint