Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Skládané letáky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Různé gramáže a materiály pro dokonalý vzhled

  • 13 druhů papíru, včetně eco-friendly papírů

  • Výroba už od 25 kusů

  • Vicestránkové letáky - 4, 6 a 8 stran

  • Klasické obdélníkové, ale také čtvercové a úzké formáty

K ČEMU SE SKLÁDANÉ LETÁKY HODÍ?

Skládané letáky, stejně jako ty standardní, jsou určeny k informování potenciálních a stálých zákazníků o novinkách, službách, zboží, nemovitostech atd. Skládané letáky mají vetší plochu (vyšší počet stran), můžete na nich uvést více informací o službách a zboží či přidat fotografie.

JAKÉ MAJÍ SKLÁDANÉ LETÁKY VLASTNOSTI?

Skládané letáky vyrábíme z 10 druhů papírů s různou gramáží. Pro standardní skládané letáky se běžně používá křídový papír malé gramáže 130 g/m² nebo také pevný karton 250 g/m². Pokud váš grafický návrh obsahuje obrázky, doporučujeme použít křídový papír, který díky svému povrchu dokonale odrazí veškeré barvy.

Pro náročnější klienty pak máme k dispozici výrobu letáků z ofsetového papíru, který vytváří matný efekt. A pokud chcete u vaší nabídky zdůraznit, že jste se ve svém podnikání vydali ekologickou cestou, můžete si objednat letáky z recyklovaného přírodního kraftového papíru s gramáží 170 g. Letáky na kraftovém papíru vypadají nejlépe, když se při tisku použije černá barva.

CO LZE NA SKLÁDANÉ LETÁKY VYTISKNOUT?

Obsah letáků si zadáte vy sami. Můžete nám dodat veškeré grafické prvky, fotografie a samozřejmě potřebné texty. Můžete na nich uvést více informací o službách a zboží.

JAK LZE SKLÁDANÉ LETÁKY POTISKNOUT?

Barevnost skládaných letáků podstatně ovlivňují jednotlivé druhy papírů. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI SKLÁDANÉ LETÁKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, počet stran, způsob skládání a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Skládání

Papír

Tisk

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_skladany_letak_A5_na_vysku.pdf
Lesklé křídové papíry 130, 170 a 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Matné křídové papíry 130, 170 a 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline, matný přírodní bílý, 100% recyklovaný papír 115, 170, 250 g/m²

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Hnědý kraftový papír 170 g/m²

Hnědý kraftový papír je druh papíru zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Ofsetový papír 90, 140, 250 g/m²

Je bílý bezdřevý nenatíraný ofsetový papír a karton vhodný pro každodenní použití. Ofsetový papír se od křídového papíru liší tím, že jeho povrch není zušlechťován, je matný a hrubší. V 80gramové gramáži ho najdete v podnikových kopírkách nebo domácích tiskárnách.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů. Základním klasickým papírem na skládané letáky je bílý křídový papír 130 g v lesklém nebo matném provedení. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Skládaný leták A4 na výšku, 4 strany napůl

 

Skládaný leták A5 na výšku, 4 strany napůl

 

Skládaný leták A5 na výšku, 6 stran do sebe (sklad C)

 

Skládaný leták A5 na výšku, 6 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták A6 na výšku, 4 strany napůl

 

Skládaný leták A6 na výšku, 6 stran do sebe (sklad C)

 

Skládaný leták A6 na výšku, 6 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták A6 na výšku, 8 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták DL na výšku, 4 strany napůl

 

Skládaný leták DL na výšku, 6 stran do sebe (sklad C)

 

Skládaný leták DL na výšku, 6 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták DL na výšku, 8 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták 100 x 100 mm, 4 strany napůl

 

Skládaný leták 100 x 100 mm, 6 strany do sebe (sklad C)

 

Skládaný leták 100 x 100 mm, 6 strany do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták 100 x 100 mm, 8 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták 145 x 145 mm, 4 strany napůl

 

Skládaný leták 145 x 145 mm, 6 stran do sebe (sklad C)

 

Skládaný leták 145 x 145 mm, 6 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták 100 x 297 mm, 4 strany napůl

 

Skládaný leták 100 x 297 mm, 6 stran do sebe (sklad C)

 

Skládaný leták 100 x 297 mm, 6 stran do harmoniky (sklad Z)

 

Skládaný leták 100 x 297 mm, 8 stran do harmoniky (sklad Z)