Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Stojánky na stůl

HLAVNÍ VÝHODY

  • Ideální pro umístění na stůl v restauracích a barech

  • Nabízíme 4 formáty

  • 3 druhy papíru, včetně recyklovaných variant

  • Možnost nastavení povrchové úpravy

  • Tiskneme již od 10 kusů

K ČEMU SE HODÍ STOJÁNKY NA STŮL?

Jsou skvělým řešením k informování hostů vaší restaurace či kavárny o novinkách, akčních nabídkách apod. Bez větších nároků na plochu odvede reklamní stojánek odpoutá pozornost od čekání na objednaná jídla a pomůže zákazníky navnadit k objednání ještě něčeho navíc.

Reklamní stojánky jsou funkčním a nenáročným reklamním prostředkem vhodným k použití v bankách, hotelech, kosmetických salonech, nočních klubech.

JAKÉ MAJÍ STOJÁNKY NA STŮL VLASTNOSTI?

Stojánky na stůl nabízíme ve čtyřech formátech. Nejmenší rozměr 74x105 mm je ideální pro akční nabídky nebo sezónní nabídky. Největší formát 150x130 mm ve tvaru pyramidy můžete využít pro zobrazení celé nabídky nebo speciálních akčních nabídek.

V nabídce papírů máte k dispozici běžný křídový papír, ale také můžete zvolit recyklovaný papír v přírodně bílé nebo hnědé barvě.

CO LZE NA STOJÁNKY NA STŮL VYTISKNOUT?

Obsah tisku na stojánky na stůl si určíte sami. Můžete je potisknout logem, textem nebo obrázky. Stojánky mají v závislosti na typu konstrukce dvě nebo tři strany (pyramida), což vám umožní přizpůsobit je podle svých potřeb a umístit na každou stranu jinou grafiku.

JAK LZE STOJÁNKY NA STŮL POTISKNOUT?

Barevnost je ovlivněna vámi vybraným papírem. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu. Můžete si také zvolit, zda chcete lístky laminovat pro lepší ochranu a trvanlivost.

JAK SI STOJÁNKY NA STŮL OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, laminaci a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_stojanek_100x100mm.pdf
Matný křídový papír 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline, matný přírodní bílý, 100% recyklovaný papír 250 g/m²

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Hnědý kraftový karton 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na stojánky na stůl je bílý křídový papír 250 g, který můžete opatřit lesklou nebo matnou laminací. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Rádi vyrobíme stojánky na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Stojánky na stůl 100 x 100 mm, čtverec

 

Stojánky na stůl 148 x 105 mm, na šířku

 

Stojánky na stůl 74 x 105 mm, na výšku

 

Stojánky na stůl 150 x 130 mm, pyramida