Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Jednoduché jídelní lístky

HLAVNÍ VÝHODY

  • 3 standardní formáty

  • 9 druhů papíru, včetně recyklovaných variant

  • Možnost nastavení barevného i černobílého tisku

  • U některých papírů možnost tisku bílou a zlatou barvou

  • Výroba již od 5 kusů

K ČEMU SE JEDNODUCHÉ JÍDELNÍ LÍSTKY HODÍ?

Jednoduché jídelní lístky představují skvělý a ekonomický způsob, jak prezentovat vaši nabídku jídel a nápojů. Mohou sloužit jako prostírání na stůl nebo tácek. Nabízíme široký výběr formátů a povrchových úprav, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu podniku a jeho stylu.

Jednoduché jídelní lístky jsou vhodné pro různé typy podniků, jako jsou bistra, pizzerie, fast foody, obědové restaurace, kantýny atd. Jsou snadno čitelné, přehledné a praktické. Navíc je lze jednoduše vyměňovat podle sezóny, nabídky nebo probíhajících akcí.

JAKÉ MAJÍ JÍDELNÍ LÍSTKY VLASTNOSTI?

Menší formáty jsou vhodné pro nápojové a vinné lístky, použitelné v kavárnách, barech atd. Největší formát A3 se skvěle hodí jako prostírání na stůl nebo na tácek.

Kromě různých formátů si můžete vybrat z široké škály papírů s různými gramážemi, včetně těch ekologických. Dále je možné u některých papírů zvolit laminaci pro prodloužení životnosti jídelních lístků.

CO LZE NA JEDNODUCHÉ JÍDELNÍ LÍSTKY VYTISKNOUT?

Obsah tisku na jednoduché jídelní lístky si určíte sami. Můžete potisknout jednu nebo obě strany lístku svým logem, názvem, nabídkou, cenami, alergeny, kontakty nebo jakýmkoliv jiným textem nebo obrázkem.

JAK LZE JÍDELNÍ LÍSTKY POTISKNOUT?

Barevnost jednoduchých jídelních lístků je ovlivněna vámi vybraným papírem. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu. Můžete si také zvolit, zda chcete lístky laminovat pro lepší ochranu.

JAK SI JEDNODUCHÉ JÍDELNÍ LÍSTKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, laminaci a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_A3.pdf
Lesklé křídové papíry 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Matné křídové papíry 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline, matný přírodní bílý, 100% recyklovaný papír 115, 250 g/m²

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Hnědý kraftový papír 170, 259 g/m²

Hnědý kraftový papír je druh papíru zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Ofsetový papír 90, 250 g/m²

Je bílý bezdřevý nenatíraný ofsetový papír a karton vhodný pro každodenní použití. Ofsetový papír se od křídového papíru liší tím, že jeho povrch není zušlechťován, je matný a hrubší. V 80gramové gramáži ho najdete v podnikových kopírkách nebo domácích tiskárnách.

Polyart 368 g/m², bílý syntetický papír

Bílý syntetický papír Polyart 368 g/m² je vyroben z umělého materiálu. Vyrábí se ze speciální extrudované polyethylenové fólie. Fólie je oboustranně opatřena dvouvrstvým matným křídovým nátěrem zajišťujícím vynikající parametry tisku. Co do parametrů tisku je Polyart podobný křídovému papíru používanému pro umělecká vydání a je vhodný pro všechny druhy tisku. Díky velmi hladkému povrchu lze na papír tisknout obrázky s vysokou detailizací při vysokém rozlišení tisku. Syntetický papír Polyart je vhodný pro veškeré druhy úprav, včetně výseku, perforování, ražby, tisku horkou fólií, šití a vazby. Na rozdíl od většiny dalších syntetických papírů křídový povrch dodává tomuto druhu antistatické vlastnosti. Díky absenci chloru, změkčovadel a toxických výparů je tento papír bezpečný při kontaktu s potravinami či při výrobě hraček.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na jednoduché lístky je ofsetový papír 90 g. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

jednoduchý jídelní lístek A5 (148 x 210 mm)

 

jednoduchý jídelní lístek A4 (210 x 297 mm)

 

jednoduchý jídelní lístek A3 (420 x 297 mm)