Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Cedule, desky

HLAVNÍ VÝHODY

  • 2 druhy materiálů

  • Lesklý nebo matný povrch, včetně laminace

  • Možnost nastavení otvoru

  • Nízké ceny desek a cedulí

K ČEMU SE CEDULE, DESKY HODÍ?

Možnost nastavení vlastních rozměrů či velikostí cedulí a desek představuje ideální řešení pro reklamu, informování nebo označování různých prostor, jako jsou obchody, kanceláře, restaurace, školy, nemocnice a další. Díky této možnosti se cedule a desky přesně přizpůsobí vašim individuálním potřebám.

Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají povětrnostním vlivům, UV záření, poškrábání a ohýbání. Dále jsou opatřeny samolepicí fólií s matným nebo lesklým povrchem, což umožňuje jejich použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

JAKÉ MÁ CEDULE, DESKY VLASTNOSTI?

U nás si můžete vybrat z mnoha možností výroby cedulí a desek. Můžete si zvolit z různých materiálů, jako jsou bílá lesklá/matná vinylová fólie 100µ, a:

- bílá deska z pěněného PVC 3 mm je to lehká a pevná plastová deska z pěněného PVC tloušťky 3 mm, vhodná převážně pro vnitřní použití. Má matný strukturovaný povrch. Snadno se lepí a zpracovává, a má také dobré izolační vlastnosti.

- bílá deska z pěněného PVC 5 mm je to podobná deska z pěněného PVC, ale tloušťky 5 mm, což ji činí více tuhou a odolnou proti ohýbání. Také má matný strukturovaný povrch a snadno se lepí a zpracovává.

- hliníková kompozitní deska 3 mm je to sendvičová deska, skládající se z polyuretanového jádra a hliníkových krytí tloušťky 3 mm. Má vysokou pevnost a trvanlivost i v náročných venkovních podmínkách. Je vhodná pro reklamu, výstavy, stavbu a další.

Pro dosažení maximální viditelnosti nabízíme desky o rozměrech až 841 x 1189 mm.

CO LZE NA CEDULE, DESKY VYTISKNOUT?

Obsah tisku na ceduli či desce si určíte sami. Můžete je potisknout svým logem, názvem, kontakty či obrázky. Nabízíme kvalitní zpracování a tisk s interiérovou kvalitou.

JAK SI CEDULE, DESKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál, rozměry, tisk a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Materiál

Deska

Tisk

Laminace

Zakončení

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_cedule_desky.pdf
Bílá lesklá vinylová fólie 100 µ

Je to tenká a pružná fólie, která je vhodná pro lepení na rovné nebo mírně zakřivené povrchy. Vinylová fólie je opatřena lepidlem, které zajišťuje pevnou přilnavost. Vinylová fólie je určena především k tisku grafiky, loga, textu nebo fotografií. Vinylová fólie má lesklý povrch, který zvyšuje lesk a sytost barev. Vinylová fólie je odolná vůči UV záření, vlhkosti a mechanickému poškození.

 
Bílá matná vinylová fólie 100 µ

Je to tenká a pružná fólie, která je vhodná pro lepení na rovné nebo mírně zakřivené povrchy. Vinylová fólie je opatřena lepidlem, které zajišťuje pevnou přilnavost. Vinylová fólie je určena především k tisku grafiky, loga, textu nebo fotografií. Vinylová fólie má matný povrch, který snižuje odlesky a zvyšuje čitelnost obrazu. Vinylová fólie je odolná vůči UV záření, vlhkosti a mechanickému poškození.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Výběr materiálu závisí na účelu a umístění vaší cedule nebo desky. Pokud chcete ceduli nebo desku použít jako dočasnou reklamu nebo informaci, můžete zvolit lesklou vinylovou fólii. Pokud potřebujete poradit s výběrem materiálu, můžete se obrátit na náš tým, který vám rád pomůže.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.