Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Krabice s víkem

HLAVNÍ VÝHODY

  • Moderní zpracování s výběrem různých materiálů

  • 7 druhů papíru, včetně 100% recyklovaného či plastickými efekty

  • Dva nejčastější rozměry krabice pro většinu produktů

  • Možnost jednostranného, ale i oboustranného tisku

  • Celkem 6 druhů laminace, včetně UV laku s glitry

K ČEMU SE KRABICE S VÍKEM HODÍ?

Krabice s víkem jsou hitem posledních let. Svoje místo si našly napříč různými produkty a výrobci. Jejich výhodou je nejen praktické zabalení, ale i schopnost podpořit atraktivitu a prodeje výrobků. Mohou za to různé typy exkluzivních materiálů a moderní možnosti zpracování.

Krabice s víkem často objednávají výrobci nebo prodejci nejrůznějšího textilu a balí do nich ponožky, trička, košile či šály. Tyto krabice vám ale skvěle poslouží i pro různé dárkové předměty, jako jsou diáře, knihy a další sortiment, který má prezentovat prémiovou kvalitu.

JAKÉ MAJÍ KRABICE S VÍKEM VLASTNOSTI?

Krabice s víkem nabízíme z 7 druhů papíru ve dvou nejčastějších velikostech. Vedle klasických materiálů vám nabízíme také např. 100% recyklovaný papír, ale i exkluzivní typy – například červený či černý s plastickým efektem, dále s ražbou plstěné jizvy a další.

V našem konfigurátoru si vyberete i z různých druhů laminací, které přidají vašim krabicím s víkem atraktivní vizuální efekt. Nabízíme vám matnou, lesklou či Soft Touch laminaci. U matných laminací navíc používáme také parciální UV lak se stříbrnými či zlatými glitry. Vaše produkty tak budou mezi ostatními opravdu vynikat.

CO LZE NA KRABICE S VÍKEM VYTISKNOUT?

Krabice s víkem potiskujeme různou grafikou či texty podle přání zákazníků. Obyčejně se jedná o loga, grafické prvky, názvy firem či slogany.

JAK LZE KRABICE S VÍKEM POTISKNOUT?

Celková barevnost je vždy ovlivněna použitým druhem papírem, který má vliv na výsledek potisku. Vybrat si můžete ze dvou základních typů tisku, které se u většiny zákazníků osvědčily jako nepraktičtější a dostatečně kvalitní.

JAK SI PAPÍROVÉ KRABICE S VÍKEM OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný druh papíru, velikost, laminaci a typ tisku.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Nenašli jste v konfigurátoru potřebný rozměr? Nevadí! Krabice vám vyrobíme i podle vašich požadavků. Zašlete nám poptávku a uveďte potřebné rozměry (Š/V/H), typ krabice, materiál a množství. Do 1 pracovního dne vám poté pošleme cenovou kalkulaci.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_box_TBB_15010040.pdf
Bílý matný natíraný karton 270 g/m² (GC1)

Skládačkový karton se zadní stranou natíranou bílým pigmentem. Má vysokou bělost, tuhost a objem díky čemuž patří mezi špičku skládačkových kartonů na světě. Je ideální k výrobě dárkových obalů a obalů na víno, obalů na kosmetiku, léky, potraviny.

Premium bílý matný natíraný karton 275 g/m² (SBS)

Bezdřevý, vícevrstvý bílý matný karton s dvakrát natíranou vrchní stranou a pigmentovanou zadní stranou s jemně hladkým povrchem. Je vyroben ze 100% primárních vláken, je recyklovatelný. Má dobrou odolnost proti žloutnutí a je schválený pro přímý styk se suchými a nemastnými potravinami.

Je ideální k výrobě luxusních obalů, luxusních dárkových obalů, obalů na víno, kosmetiku, léky, potraviny.

Přírodní hnědý kraftový karton 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly, obaly na kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

330 g/m² Plike Red červený s plastickým efektem

V případě červeného papíru Plike plastického vzhledu jde o červený křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

330 g/m² Plike Black černý s plastickým efektem

V případě černého papíru Plike plastického vzhledu jde o černý křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

Ecoline 250 g/m² matný přírodní bílý 100% recyklovaný papír

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

250 g/m² Rives Bright White bílý s ražbou plstěné jizvy

Bílý probarvený papír decentních barev s elegantní nenápadnou plstěnou strukturou je vhodný zejména pro klasický podnikový styl.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na krabice s víkem je bílý křídový papír 250 g, který můžete opatřit lesklou nebo matnou laminací. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Rádi vyrobíme krabice s víkem na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Krabice 150 x 100 x 40 mm

Krabice 200 x 100 x 40 mm