Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Produktové krabice

HLAVNÍ VÝHODY

  • Špičkové zpracování s různými kombinacemi velikostí a materiálů

  • 9 druhů papíru, včetně recyklovaného, červeného či perleťového

  • Až 12 standardizovaných velikostí krabiček, včetně zakázkové výroby na míru

  • Možnost jednostranného, ale i oboustranného tisku

  • Celkem 6 druhů laminace, včetně UV laku s glitry

K ČEMU SE PRODUKTOVÉ KRABICE HODÍ?

Nechte si vyrobit kvalitní produktové krabice, které budou vaše výrobky skvěle prodávat. Na výběr máte nepřeberné množství možností s různorodými materiály a typy tisků. Naše produktové krabičky tak mohou vždy vystihnout jedinečnost vašeho výrobku a získat si tak zájem zákazníků.

Naše krabice na balení produktů nejvíce využívají výrobci z oblasti kosmetiky, drogerie nebo lékárenství. Ale do našich krabiček lehce zabalíte i jiné typy produktů – ať už z oblasti potravinářství, doplňků stravy, či dárkových předmětů. Navíc vám rádi vyrobíme i nestandardní rozměry na míru.

JAKÉ MAJÍ PRODUKTOVÉ KRABICE VLASTNOSTI?

Produktové krabice vyrábíme v celkem 9 druzích papírů. V naší nabídce naleznete standardní typy papírů, ale najdete zde i exkluzivní papíry, např. recyklovaný, červený či perleťový. Kromě 12 nejčastějších velikostí krabiček vám nabízíme i možnost výroby krabic s rozměry podle vašeho přání.

Pokud chcete zaujmout vaše zákazníky výjimečností vašich produktů, můžete si je nechat zalaminovat. Nabízíme celkem 6 druhů laminací, včetně vysoce atraktivních. U našich zákazníků si získaly velký ohlas laminace s parciálním UV lakem se stříbrnými nebo zlatými glitry. Z obyčejné krabičky se tak může stát nesmírně přitažlivý klenot.

CO LZE NA PRODUKTOVÉ KRABICE VYTISKNOUT?

Produktové krabice potiskneme přesně podle vašich přání a požadavků – loga, slogany, grafika, instrukce, zákonné informace apod.

JAK LZE PRODUKTOVÉ KRABICE POTISKNOUT?

Barevnost je samozřejmě vždy ovlivněna vybraným druhem papíru. V našem konfigurátoru vám nabízíme nejen jednostranný tisk, ale můžete si vybrat i oboustranný tisk. Tisk lze provádět černou barvou nebo plnobarevně, exkluzivitu svému výrobku dodáte také zlatým tiskem.

JAK SI PAPÍROVOU PRODUKTOVÉ KRABICE OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný druh papíru, velikost, laminaci a typ tisku.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Nenašli jste v konfigurátoru potřebný rozměr? Nevadí! Krabice vám vyrobíme i podle vašich požadavků. Zašlete nám poptávku a uveďte potřebné rozměry (Š/V/H), typ krabice, materiál a množství. Do 1 pracovního dne vám poté pošleme cenovou kalkulaci.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_box_BC_505050.pdf
Bílý matný natíraný karton 270 a 300 g/m² (GC1)

Skládačkový karton se zadní stranou natíranou bílým pigmentem. Má vysokou bělost, tuhost a objem díky čemuž patří mezi špičku skládačkových kartonů na světě. Je ideální k výrobě dárkových obalů a obalů na víno, obalů na kosmetiku, léky, potraviny.

Premium bílý matný natíraný karton 275 a 300 g/m² (SBS)

Bezdřevý, vícevrstvý bílý matný karton s dvakrát natíranou vrchní stranou a pigmentovanou zadní stranou s jemně hladkým povrchem. Je vyroben ze 100% primárních vláken, je recyklovatelný. Má dobrou odolnost proti žloutnutí a je schválený pro přímý styk se suchými a nemastnými potravinami.

Je ideální k výrobě luxusních obalů, luxusních dárkových obalů, obalů na víno, kosmetiku, léky, potraviny.

Přírodní hnědý kraftový karton 259 a 300 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly, obaly na kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

CM Ice Gold 250 g/m² perleťový jemně zlatý

CM Ice Gold je bílý papír s perleťovým nátěrem a zlatým efektem bez obsahu kovů. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Papír se dá poměrně snadno laminovat, ale je třeba mít na zřeteli, že laminováním se může snížit lesk. Je velmi vhodný pro tisk designových pohlednic či pozvánek.

320 g/m² Rives Bright White bílý s ražbou plstěné jizvy

Bílý probarvený papír decentních barev s elegantní nenápadnou plstěnou strukturou je vhodný zejména pro klasický podnikový styl.

330 g/m² Plike Red červený s plastickým efektem

V případě červeného papíru Plike plastického vzhledu jde o červený křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

330 g/m² Plike Black černý s plastickým efektem

V případě černého papíru Plike plastického vzhledu jde o černý křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

Pop'Set Black 320 g/m² černý

 

Ecoline 250 g/m² matný přírodní bílý 100% recyklovaný papír

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

CM Ice Gold 300 g/m² perleťový jemně zlatý

CM Ice Gold je bílý papír s perleťovým nátěrem a zlatým efektem bez obsahu kovů. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Papír se dá poměrně snadno laminovat, ale je třeba mít na zřeteli, že laminováním se může snížit lesk. Je velmi vhodný pro tisk designových pohlednic či pozvánek.

250 g/m² Rives Bright White bílý s ražbou plstěné jizvy

Bílý probarvený papír decentních barev s elegantní nenápadnou plstěnou strukturou je vhodný zejména pro klasický podnikový styl.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na produktové krabice je bílý křídový papír 250 g, který můžete opatřit lesklou nebo matnou laminací. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Rádi vyrobíme produktové krabice na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Krabice 50 x 50 x 50 mm

Krabice 60 x 60 x 40 mm

Krabice 60 x 60 x 60 mm

Krabice 80 x 80 x 80 mm

Krabice 100 x 100 x 100 mm

Krabice 25 x 25 x 70 mm

Krabice 35 x 25 x 80 mm

Krabice 40 x 40 x 100 mm

Krabice 40 x 40 x 150 mm

Krabice 60 x 60 x 100 mm

Krabice 60 x 60 x 150 mm

Krabice 130 x 50 x 180 mm