Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Krabice na víno

HLAVNÍ VÝHODY

  • Exkluzivní zpracování s mnoha kombinacemi materiálů

  • 8 druhů papíru, včetně ražby či plastického efektu

  • Jedna standardizovaná velikost krabice na klasický rozměr lahví

  • Možnost jednostranného, ale i oboustranného tisku

  • Celkem 6 druhů laminace, včetně parciálního UV laku s glitry

K ČEMU SE KRABICE NA VÍNO HODÍ?

Podtrhněte kvalitu vašich vín precizně vyrobenými krabicemi na víno, které jsou praktické a lehce se přenáší. Díky kvalitnímu potisku a různým grafickým efektům si okamžitě získáte své zákazníky. U nás navíc máte nepřeberné množství různých materiálů a zpracování.

Krabice na víno ovšem můžete použít i na ostatní alkoholické či nealkoholické nápoje, u nichž chcete vyzdvihnout jejich exkluzivitu. Naše krabice na víno tak mohou skvěle podpořit prodeje u nápojů, jako jsou mošty, limonády, likéry, sirupy, šťávy apod.

JAKÉ MAJÍ KRABICE NA VÍNO VLASTNOSTI?

Krabice na víno vyrábíme z 8 druhů papíru v jedné standardizované velikosti. Vedle běžných typů vám nabízíme i jedinečné druhy, které u konkurence jen tak nenajdete – například červený či černý s plastickým efektem, perleťový jemně zlatý a další.

Samozřejmostí je nabídka různých druhů laminací, které přidají vašim vínům další vizuální efekt. Můžete si volit mezi matnými, lesklými či Soft Touch laminacemi. Matné laminace navíc můžete doplnit parciálním UV lakem se stříbrnými či zlatými glitry. Vaše víno tak bude mezi ostatními jednoznačně dominovat.

CO LZE NA KRABICE NA VÍNO VYTISKNOUT?

Na své krabice na víno si můžete nechat vytisknout grafiku či texty přesně podle svých požadavků. Nejčastěji se jedná o loga, grafické prvky, názvy firem či slogany.

JAK LZE KRABICE NA VÍNO POTISKNOUT?

Vybrané druhy papíru mohou ovlivňovat v některých případech celkovou barevnost. Nabízíme vám celkem 4 druhy tisků, a to
v jednostranném i oboustranném provedení.

JAK SI PAPÍROVÉ KRABICE NA VÍNO OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný druh papíru, velikost, laminaci a typ tisku.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Nenašli jste v konfigurátoru potřebný rozměr? Nevadí! Krabice vám vyrobíme i podle vašich požadavků. Zašlete nám poptávku a uveďte potřebné rozměry (Š/V/H), typ krabice, materiál a množství. Do 1 pracovního dne vám poté pošleme cenovou kalkulaci.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_box_BT_7575340.pdf
Bílý matný natíraný karton 300 g/m² (GC1)

Skládačkový karton se zadní stranou natíranou bílým pigmentem. Má vysokou bělost, tuhost a objem díky čemuž patří mezi špičku skládačkových kartonů na světě. Je ideální k výrobě dárkových obalů a obalů na víno, obalů na kosmetiku, léky, potraviny.

Premium bílý matný natíraný karton 300 g/m² (SBS)

Bezdřevý, vícevrstvý bílý matný karton s dvakrát natíranou vrchní stranou a pigmentovanou zadní stranou s jemně hladkým povrchem. Je vyroben ze 100% primárních vláken, je recyklovatelný. Má dobrou odolnost proti žloutnutí a je schválený pro přímý styk se suchými a nemastnými potravinami.

Je ideální k výrobě luxusních obalů, luxusních dárkových obalů, obalů na víno, kosmetiku, léky, potraviny.

Přírodní hnědý kraftový karton 300 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly, obaly na kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

CM Ice Gold 250 g/m² perleťový jemně zlatý

CM Ice Gold je bílý papír s perleťovým nátěrem a zlatým efektem bez obsahu kovů. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Papír se dá poměrně snadno laminovat, ale je třeba mít na zřeteli, že laminováním se může snížit lesk. Je velmi vhodný pro tisk designových pohlednic či pozvánek.

320 g/m² Rives Bright White bílý s ražbou plstěné jizvy

Bílý probarvený papír decentních barev s elegantní nenápadnou plstěnou strukturou je vhodný zejména pro klasický podnikový styl.

330 g/m² Plike Red červený s plastickým efektem

V případě červeného papíru Plike plastického vzhledu jde o červený křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

330 g/m² Plike Black černý s plastickým efektem

V případě černého papíru Plike plastického vzhledu jde o černý křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

Pop'Set Black 320 g/m² černý

 

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na krabice na víno je bílý křídový papír 250 g, který můžete opatřit lesklou nebo matnou laminací. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Rádi vyrobíme krabice na víno na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Krabice na víno 75 x 75 x 340 mm