Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Obaly na dezerty

HLAVNÍ VÝHODY

  • Atraktivní zpracování ve 4 nejpoužívanějších velikostech

  • 2 druhy jednostranného tisku

  • Ověřený a schválený materiál pro přepravu potravin

  • Možnost přepravy i zmrazených či mastných produktů

K ČEMU SE OBALY NA DEZERTY HODÍ?

Běžné obaly na dezerty bez potisku používají cukráři už dlouhou dobu. Nicméně v současnosti mohou své produkty podpořit také krásným a kvalitní potiskem, který celý produkt pozvedne na exkluzivní úroveň. Vaši zákazníci se tak k vám budou rádi vracet.

Vedle zákusků, dortů, dezertů či sušenek ale můžete tyto obaly na dezerty použít i pro ostatní druhy jídla. Používaný materiál je schválený pro potravinářský průmysl a je navíc vhodný pro zmrazené a mastné potraviny.

JAKÉ MAJÍ OBALY NA DEZERTY VLASTNOSTI?

Obaly na dezerty vyrábíme z jednoho ověřeného a schváleného materiálu pro přepravu potravin. Vybrat si můžete ze 4 velikostí, které se v cukrářském oboru nejčastěji používají. Nebudete tak mít problém zabalit téměř jakýkoliv sortiment – od makronek až po dorty.

CO LZE NA OBALY NA DEZERTY VYTISKNOUT?

Obaly na dezerty můžete pozvednout jakoukoliv grafikou či texty podle vašeho přání a požadavků. Svou chutnou práci tak můžete prezentovat s vytištěnými logy, grafickými prvky, názvy firem či slogany.

JAK LZE OBALY NA DEZERTY POTISKNOUT?

Pro obaly na dezerty nabízíme dva osvědčené druhy jednostranného tisku – barevný a černobílý tisk. Přestože nenabízíme pro tyto obaly více druhů potisku, i tyto dva druhy vám nabízí spoustu možností ke kreativnímu a atraktivnímu ztvárnění vašeho obalu.

JAK SI PAPÍROVÉ OBALY NA DEZERTY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovanou velikost, typ tisku a případnou kontrolu souborů.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Nenašli jste v konfigurátoru potřebný rozměr? Nevadí! Krabice vám vyrobíme i podle vašich požadavků. Zašlete nám poptávku a uveďte potřebné rozměry (Š/V/H), typ krabice, materiál a množství. Do 1 pracovního dne vám poté pošleme cenovou kalkulaci.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_box_DB_1459580.pdf
Bílý matný natíraný karton 290 g/m² (GC1)

Jednostranně natíraný karton s úpravou zadní strany pro potravinářský průmysl. Jedinečný ekologický karton s úpravou zadní strany proti mastnotě bez PE. Má vysokou bělost, tuhost a pevnost. Neobsahují mikroplasty, fluorochemikálie. Je plně recyklovatelný.

Použití: obaly pro přímý styk s potravinou, fast food, cukrovinky a cukrářské výrobky, obaly pro zmrazené a mastné potraviny.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na obalz na deyertz je bílý křídový papír 250 g, který můžete opatřit lesklou nebo matnou laminací. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Rádi vyrobíme obaly na dezerty na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Obaly na dezerty 145 x 95 x 80 mm

Obaly na dezerty 145 x 125 x 80 mm

Obaly na dezerty 180 x 145 x 60 mm

Obaly na dezerty 110 x 110 x 90 mm