Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Brožura se spirálou

HLAVNÍ VÝHODY

  • Získáte možnost obsáhlé prezentace vaší firmy, produktů či služeb

  • Vysoce kvalitní tisk na křídové nebo přírodní hnědé papíry

  • 4 různých formátů, včetně velkého formátu A3

  • Možnost vytvoření od 4 až do 56 stran

  • Výroba už od 10 kusů

K ČEMU SE BROŽURY SE SPIRÁLOU HODÍ?

Brožury se spirálovou vazbou (příp. katalogy nebo bloky) vám zajistí naprosto profesionální prezentaci vaší společnosti, výrobků nebo služeb. Jejich obrovskou výhodou je možnost obsáhle a dopodrobna informovat vaše klienty o novinkách, akcích či výjimečných řešeních a výhodách vaší firmy.

Tyto spirálové katalogy se vám budou hodit nejen na výstavách nebo jiných obchodních akcích. Stejně dobře vám poslouží i v autosalonech, letištích nebo nádražích, na recepcích firem či hotelů, nebo případně v čekárnách ordinací. Zkrátka tyto brožury se spirálou můžete položit všude tam, kde mají vaši potencionální zákaznici dostatek času k jejich prohlédnutí.

JAKÉ MAJÍ BROŽURY SE SPIRÁLOU VLASTNOSTI?

K výrobě katalogů se spirálovou vazbou nebo brožur používáme zákazníky ověřený křídový nebo přírodní hnědý kraftový papír. Pokud váš návrh obsahuje více fotografií, použijte spíše křídové papíry, na nichž tisk obrázků a fotografií krásně vynikne.

Na výběr máte také různé gramáže papírů a různé formáty. Nabízíme vám celkem 4 různých formátů. Navíc můžete kombinovat různé druhy papírů – například větší gramáž použijete na obálku a tenčí papíry dovnitř. Dále si můžete zvolit, zda váš katalog bude mít 4 nebo až 56 stran. Vaší kreativě se tak meze rozhodně nekladou.

CO LZE NA BROŽURY SE SPIRÁLOU VYTISKNOUT?

Brožury a katalogy se spirálovou vazbou vyrobíme přesně podle vašich podkladů a návrhů. Stačí nám poslat zadání a my vše zkontrolujeme a profesionálně vyrobíme.

JAK LZE BROŽURY SE SPIRÁLOU POTISKNOUT?

Brožury se spirálovou vazbou se tisknou vždy oboustranně. Křídový papír je bílý, ale jeho barevnost můžete doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI BROŽURU NEBO KATALOG SE SPIRÁLOU OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný formát, počet stran a typ papíru.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Zde proveďte objednávku

Formát

Počet stran

Papír

Tisk

Laminace

Spirálová vazba

Barva spirály

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_spiralovy_blok_A4.pdf
Lesklé křídové papíry 170, 250 a 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Matné křídové papíry 170, 250 a 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Hnědý kraftový papír 170 g/m² a 259 g/m²

Hnědý kraftový papír je druh papíru zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem je bílý křídový papír v lesklém nebo matném provedení. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Brožura A4 (210 x 297 mm) se spirálou na levé straně

 

Brožura A4 (210 x 297 mm) se spirálou nahoře

 

Brožura A5 (148 x 210 mm) se spirálou na levé straně

 

Brožura A5 (148 x 210 mm) se spirálou nahoře

 

Brožura A6 (105 x 148 mm) se spirálou na levé straně

 

Brožura A6 (105 x 148 mm) se spirálou nahoře

 

Brožura A3 (297 x 420 mm) se spirálou na levé straně

 

Brožura A3 (297 x 420 mm) se spirálou nahoře