Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Kulaté samolepky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Snadná a rychlá aplikace s dlouhou životností

  • Permanentní lepidlo drží na většině materiálů

  • 23 druhů papírů nebo folií (včetně voděodolných)

  • Výroba už od 10 kusů

  • 10 průměrů od 20 do 100 mm

K ČEMU SE KULATÉ SAMOLEPKY HODÍ?

Kulaté samolepky neboli samolepicí etikety jsou praktickým reklamním prvkem a velmi dobře se hodí pro označení vašich produktů.Tyto nálepky s vašim vlastním potiskem se budou skvěle vyjímat jak na papírovém obalu, kraftové tašce, dřevěné krabičce, kávovém pohárku i na lahvi vína.

JAKÉ MAJÍ KULATÉ SAMOLEPKY VLASTNOSTI?

Jednou z velkých výhod těchto samolepek je jejich snadné použití a dlouhá životnost. Nemají žádné rohy a za nic se jen tak nezachytí. Permanentní lepidlo navíc perfektně drží na materiálech všeho druhu: papír, plast, dřevo, ale také sklo nebo kovové materiály.

KULATÉ SAMOLEPKY PODLE MATERIÁLU

Samolepicí etikety vyrábíme z nejrůznějších materiálů, jako je papír, vinyl (PVC) nebo polyester (PET), poslední dva jsou vyráběny jako voděodolné.

Papírové etikety - nejlépe se aplikují na obaly, obálky nebo tašky. Cenově nejdostupnější je bílý matný samolepicí papír, resp. bílý samolepicí papír s vysokým leskem. Kromě běžných bílých samolepicích papírů v nabídce najdete strukturované a speciální grafické samolepicí papíry.

Kraftové nálepky - dokonale zviditelní vaše zboží a odliší jej od konkurenčních produktů. V případě samolepek v přírodní hnědé barvě doporučujeme zvolit potisk černou barvou a minimalistický design. V nabídce najdete přírodní hnědý samolepicí papír a přírodní hnědý žebrovaný samolepicí papír.

Vinylové (PVC) a polyesterové (PET) nálepky – vyrábíme je z voděodolného materiálu a jsou potištěny voděodolnou barvou. Budou perfektně držet na produktech, kde předpokládáte vlhkost a možnost namočení. Vinylové a polyesterové nálepky jsou vhodné na sklo, plasty, kovy apod.

Průhledné (čiré) vinylové a polyesterové nálepky – při tisku používáme čtyři odstíny (CMYK), výsledný potisk je poměrně dost průhledný a jeho viditelnost určuje polepovaný povrch. Potisk čiré vinylové samolepicí fólie nelze provést bílou barvu, bílou barvu však lze nastavit u čiré polyesterové PET fólie.

CO LZE NA KULATÉ SAMOLEPKY VYTISKNOUT?

Potisk samolepek si nastavíte vy sami. Můžete nám dodat vaše logo se sloganem nebo jiný textový či grafický obsah.

JAK LZE KULATÉ SAMOLEPKY POTISKNOUT?

Barevnost samolepek je ovlivněna vámi vybraným papírem nebo folií. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI KULATÉ SAMOLEPKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru či fólie, formát a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Typ materiálu

Papír

Tisk

Povrchová úprava

Formátování

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_kulata_nalepka_50mm.pdf
Matný samolepicí papír 80 g/m²

Středně lesklý, strojně natíraný samolepicí papír s permanentním lepidlem. Výhodou je zadní split pro snadné nalepování.

Vysoce lesklý samolepicí papír 80 g/m²

Vysoce lesklý samolepicí papír má zrcadlový lesk s permanentním lepidlem a velmi dobrou adhezní silou.

Přírodní kraft hnědý samolepicí papír 80 g/m²

Nebělený, hnědý, nenatíraný povrch, má protiplísňovou úpravu a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Kraft hnědý žebrovaný samolepicí papír 80 g/m2

Nebělený, hnědý, nenatíraný žebrovaný povrch, má protiplísňovou úpravu a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Krémový žebrovaný samolepicí papír 90 g/m²

Samolepicí papír bezdřevý, nenatíraný, krémový s žebrovanou ražbou, permanentní lepidlo.

Bílý žebrovaný samolepicí papír 100 g/m²

Samolepicí papír bezdřevý, nenatíraný, bílý s žebrovanou ražbou, permanentní hotmelt lepidlo.

Ice Silver 100 g/m², perleťový jemně zlatý

Samolepicí papír v perleťové jemně zlaté barvě, permanentní hotmelt lepidlo.

Pearl Ivory 80 g/m², perleťový slonovinový

Samolepicí papír v barvě slonové kosti s perleťovým efektem, permanentní hotmelt lepidlo.

Linen 100 g/m², bílý s plátnovou ražbou

Samolepicí papír v bílé barvě s plátnovou ražbou, permanentní hotmelt lepidlo.

Stříbrný matný samolepicí papír 80 g/m²

Samolepicí papír s matným povrchem v metalické stříbrné barvě, permanentní hotmelt lepidlo.

Zlatý matný samolepicí papír 80 g/m²

Samolepicí papír s matným povrchem v metalické zlaté barvě, permanentní hotmelt lepidlo.

Bílý lesklý vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Bílý matný vinyl 100 µm

Bílá matná samolepicí PVC vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Čirý lesklý vinyl 80 µm

Čirá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Čirý matný vinyl 80 µm

Čirá matná PVC samolepicí vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý lesklý vinyl 80 µm

Zlatá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý matný vinyl 80 µm

Zlatá matná samolepicí PVC vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný lesklý vinyl 80 µm

Stříbrná lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný matný vinyl 80 µm

Stříbrná matná samolepicí PVC vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Obecně nálepky dělíme na papírové a fóliové. V popisu k produktu najdete stručný popis jaký podkladový materiál si zvolit v závislosti na aplikovaný povrch. Základní a nejběžnější nálepky a etikety jsou papírové, v případě voděodolných jsou vinylové.
V konfigurátoru si můžete zvolit způsob formátování a dodání nálepek. Nejžádanější je dodání na arších, tedy tvar nálepek vyrábí se násekem. U dodání jednotlivě dělíme na dodání jednotlivé kusy a dodání jednotlivé kusy (čtvercový podklad). U dodání jednotlivé kusy nálepky projdou procesem výseku a budou dodány jednotlivě na finálním formátu. U dodání jednotlivé kusy (čtvercový podklad) jedná se o násek a následné formátování podkladového materiálu do čtverce nebo obdélníku.
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Stáhněte si PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Kulaté samolepky 20 mm

 

Kulaté samolepky 30 mm

 

Kulaté samolepky 35 mm

 

Kulaté samolepky 40 mm

 

Kulaté samolepky 50 mm

 

Kulaté samolepky 60 mm

 

Kulaté samolepky 70 mm

 

Kulaté samolepky 80 mm

 

Kulaté samolepky 90 mm

 

Kulaté samolepky 100 mm