Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Kulaté samolepky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Snadná a rychlá aplikace s dlouhou životností

  • Permanentní lepidlo drží na většině materiálů

  • 12 druhů papírů nebo folií (včetně voděodolných)

  • Výroba už od 10 kusů

  • 10 průměrů od 20 do 100 mm

  • Bezkonkurenční ceny (např. při objednávce za 500 ks zaplatíte necelou 1 Kč za kus)

K ČEMU SE KULATÉ SAMOLEPKY HODÍ?

Kulaté samolepky neboli samolepicí etikety jsou praktickým reklamním prvkem a velmi dobře se hodí pro označení vašich produktů.Tyto nálepky s vašim vlastním potiskem se budou skvěle vyjímat jak na papírovém obalu, kraftové tašce, dřevěné krabičce, kávovém pohárku i na lahvi vína.

JAKÉ MAJÍ KULATÉ SAMOLEPKY VLASTNOSTI?

Jednou z velkých výhod těchto samolepek je jejich snadné použití a dlouhá životnost. Nemají žádné rohy a za nic se jen tak nezachytí. Permanentní lepidlo navíc perfektně drží na materiálech všeho druhu: papír, plast, dřevo, ale také sklo nebo kovové materiály.

KULATÉ SAMOLEPKY PODLE MATERIÁLU

Samolepicí etikety vyrábíme z nejrůznějších materiálů, jako je papír, vinyl nebo metalizovaný vinyl. Všechny uvedené materiály mohou být v lesklém i matném provedení. Některé z nich jsou vyráběny i jako voděodolné.

Papírové etikety - nejlépe se aplikují na obaly, obálky nebo tašky. Cenově nejdostupnější je bílý matný samolepicí papír, resp. bílý samolepicí papír s vysokým leskem.

Kraftové nálepky (Natural Wood) - dokonale zviditelní vaše zboží a odliší jej od konkurenčních produktů. V případě samolepek v přírodní hnědé barvě doporučujeme zvolit potisk černou barvou a minimalistický design.

Samolepky z krémového žebrovaného papíru – dokážou podtrhnout výjimečnost vašich produktů. Jsou proto vhodné k použití například při prodeji vína či jiných exkluzivních produktů.

Vinylové nálepky – vyrábíme je z voděodolného materiálu a jsou potištěny voděodolnou barvou. Budou perfektně držet na produktech, kde předpokládáte vlhkost a možnost namočení. Vinylové nálepky jsou vhodné na sklo, plasty, kovy apod.

Stříbrné a zlaté metalizované vinylové nálepky – díky své lesklosti přitáhnou pozornost vašich zákazníků a dodají jim exkluzivní šmrnc.

Průhledné nálepky – potisk průhledné vinylové samolepicí fólie nelze provést bílou barvu. Při tisku používáme čtyři odstíny (CMYK), výsledný potisk je poměrně dost průhledný a jeho viditelnost určuje polepovaný povrch.

CO LZE NA KULATÉ SAMOLEPKY VYTISKNOUT?

Potisk samolepek si nastavíte vy sami. Můžete nám dodat vaše logo se sloganem nebo jiný textový či grafický obsah.

JAK LZE KULATÉ SAMOLEPKY POTISKNOUT?

Barevnost samolepek je ovlivněna vámi vybraným papírem nebo folií. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI KULATÉ SAMOLEPKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru či folie, formát a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Grafiku si můžete jednak zdarma navrhnout v našem on-line editoru Go Design.

2) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

3) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Prosíme čekejte: designer se nahrává.

Formát

Papír

Tisk

Formátování

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_kulata_nalepka_50mm.pdf
Matný samolepicí papír 80 g/m²

Středně lesklý, strojně natíraný samolepicí papír s permanentním lepidlem. Výhodou je zadní split pro snadné nalepování.

Vysoce lesklý samolepicí papír 80 g/m²

Vysoce lesklý samolepicí papír má zrcadlový lesk s permanentním lepidlem a velmi dobrou adhezní silou.

Kraft hnědý samolepicí papír 80g/m2

Nebělený, hnědý, nenatíraný žebrovaný povrch, má protiplísňovou úpravu a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Krémový žebrovaný samolepicí papír 90 g/m²

Samolepicí papír bezdřevý, nenatíraný, krémový s žebrovanou ražbou, permanentní lepidlo.

Bílý lesklý vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Bílý matný vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Čirý lesklý vinyl 80 µm

Čirá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Čirý matný vinyl 80 µm

Čirá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý lesklý vinyl 80 µm

Zlatá lesklá samolepicí vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý matný vinyl 80 µm

Zlatá matná samolepicí vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný lesklý vinyl 80 µm

Stříbrná lesklá samolepicí vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný matný vinyl 80 µm

Stříbrná matná samolepicí vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru v pravém sloupci. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, v pravém sloupci vidíte termín dodání.
V našem konfigurátoru pro vizitky máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 100 ks, vyrobíme každý vzor ve 100 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 300 kusů.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papíru a různé povrchové úpravy. Základním klasickým papírem na vizitky je bílý křídový karton. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Na této stránce v pravém sloupci konfigurátora najdete šablony a pokyny k tisku. Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci při přípravě tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.