Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Oválné samolepky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Netradiční vzhled oproti kulatým samolepkám

  • 12 druhů papírů nebo folií (včetně voděodolných)

  • Výroba už od 10 kusů

  • Kvalitní lepidlo se přichytí k většině materiálů

  • 2 nejčastěji používané rozměry

  • Bezkonkurenční ceny (např. při objednávce za 500 ks zaplatíte necelou 1 Kč za kus)

K ČEMU SE OVÁLNÉ SAMOLEPKY HODÍ?

Díky oválným samolepkám rozšíříte možnosti vašeho vlastního potisku a velmi dobře jimi označíte své produkty. Oválné nálepky neboli samolepicí etikety jsou zkrátka netradičním, ale přesto vysoce praktickým reklamním prvkem. Můžete je pohodlně nalepit na papírový obal, kraftovou tašku, dřevěnou krabičku, plastovou nádobku i na skleněnou nebo kovovou lahev.

JAKÉ MÁ OVÁLNÉ SAMOLEPKY VLASTNOSTI?

Oválné samolepky vyrábíme z odolných materiálů a při jejich výrobě používáme výhradně kvalitní permanentní lepidlo, které stabilně drží na materiálech všeho druhu. Nálepky tak můžete s klidem nalepit na papír, plast, dřevo, ale také na sklo nebo kov. Navíc nemají žádné rohy a jen tak se neodloupnou.

OVÁLNÉ SAMOLEPKY PODLE MATERIÁLU

K výrobě oválných etiket u nás máte k dispozici spousty rozličných materiálů, jako je papír, vinyl, metalizovaný vinyl a další. U všech si navíc můžete vybrat alternativu v lesklém i matném provedení. Některé materiály v sobě nesou i voděodolné vlastnosti.

Papírové etikety - perfektně se hodí na obaly, obálky nebo tašky. Cenově nejlákavější pro vás může být bílý matný samolepicí papír, resp. bílý samolepicí papír s vysokým leskem.

Kraftové nálepky (Natural Wood) - vypadají výjimečně a dokážou odlišit vaše zboží od konkurenčních produktů. Oválné samolepky v přírodní hnědé barvě si nechte potisknout nejlépe černou barvou s jednoduchým designem.

Samolepky z krémového žebrovaného papíru – vyjadřují exkluzivitu vašich produktů. Doporučujeme je tak použít například k označení vína či jiných exkluzivních produktů.

Vinylové nálepky – jejich předností jsou voděodolné vlastnosti ve spojení s voděodolným tiskem. Použijte je rozhodně na produkty, kde kondenzuje vlhkost nebo se mohou namočit. Zákazníci je aplikují často na sklo, plasty, kovy apod.

Stříbrné a zlaté metalizované vinylové nálepky – jsou mimořádně atraktivní a přidávají výrobkům na kvalitě a hodnotě.

Průhledné nálepky – na tyto samolepicí fólie neprovádíme tisk provést bílou barvu. Při tisku používáme čtyři odstíny (CMYK), výsledný potisk je poměrně dost průhledný a jeho viditelnost určuje polepovaný povrch.

CO LZE NA OVÁLNÉ SAMOLEPKY VYTISKNOUT?

Obsah oválných samolepek je zcela ve vašich rukou. Nálepky potiskneme vašim logem se sloganem nebo jiným textovým či grafickým obsahem.

JAK LZE OVÁLNÉ SAMOLEPKY POTISKNOUT?

Barevnost oválných etiket určuje vámi vybraný papír nebo folie. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI OVÁLNÉ SAMOLEPKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru či folie, formát a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Grafiku si můžete jednak zdarma navrhnout v našem on-line editoru Go Design.

2) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

3) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Prosíme čekejte: designer se nahrává.

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Formátování

Počet vzorů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

bc_90x50_oval.psd
bc_90x50_oval.ai
bc_90x50_oval.cdr
bc_90x50_oval.pdf
bc_90x50_oval.indd
bc_90x50_oval.pub
Matný samolepicí papír 80 g/m²

Středně lesklý, strojně natíraný samolepicí papír s permanentním lepidlem. Výhodou je zadní split pro snadné nalepování.

Vysoce lesklý samolepicí papír 80 g/m²

Vysoce lesklý samolepicí papír má zrcadlový lesk s permanentním lepidlem a velmi dobrou adhezní silou.

Kraft hnědý samolepicí papír 80g/m2

Nebělený, hnědý, nenatíraný žebrovaný povrch, má protiplísňovou úpravu a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Krémový žebrovaný samolepicí papír 90 g/m²

Samolepicí papír bezdřevý, nenatíraný, krémový s žebrovanou ražbou, permanentní lepidlo.

Bílý lesklý vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Bílý matný vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Čirý lesklý vinyl 80 µm

Čirá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Čirý matný vinyl 80 µm

Čirá lesklá samolepicí vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý lesklý vinyl 80 µm

Zlatá lesklá samolepicí vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý matný vinyl 80 µm

Zlatá matná samolepicí vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný lesklý vinyl 80 µm

Stříbrná lesklá samolepicí vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný matný vinyl 80 µm

Stříbrná matná samolepicí vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru v pravém sloupci. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, v pravém sloupci vidíte termín dodání.
V našem konfigurátoru pro vizitky máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 100 ks, vyrobíme každý vzor ve 100 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 300 kusů.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papíru a různé povrchové úpravy. Základním klasickým papírem na vizitky je bílý křídový karton. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Na této stránce v pravém sloupci konfigurátora najdete šablony a pokyny k tisku. Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci při přípravě tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.