Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Nálepky (vlastní rozměry)

HLAVNÍ VÝHODY

  • Nastavení vlastního formátu – pravidelný i nepravidelný

  • Výroba už od 1 kusu!

  • 23 druhů papírů nebo folií (včetně voděodolných)

  • Snadná a rychlá aplikace s dlouhou životností

  • Možnost dodání v arších i jako jednotlivé kusy

  • Permanentní lepidlo drží na většině materiálů

  • Bezkonkurenční ceny samolepek

K ČEMU SE SAMOLEPKY S VLASTNÍM FORMÁTEM HODÍ?

Spolehněte se, že samolepky neboli samolepicí etikety s vlastním rozměrem budou vždy atraktivně propagovat vaše výrobky nebo služby. Vytvoříme vám nálepky v pravidelném i nepravidelném tvaru. Můžete je použít na plastové krabičky, skleněné lahve, papírové tašky nebo notebooky či telefony.

JAKÉ MÁJÍ SAMOLEPKY S VLASTNÍM ROZMĚREM VLASTNOSTI?

Naše samolepky s vlastním formátem se lehce aplikují a vydrží opravdu dlouho. Samolepky bez rohů se navíc jen tak za nic nezachytí. Díky permanentnímu lepidlu perfektně vydrží na materiálech všeho druhu: papír, plast, dřevo, ale také sklo nebo kovové materiály.

VLASTNÍ SAMOLEPKY PODLE MATERIÁLU

Samolepicí etikety vyrábíme z nejrůznějších materiálů, jako je papír, vinyl (PVC) nebo polyester (PET), poslední dva jsou vyráběny jako voděodolné.

Papírové etikety - nejlépe se aplikují na obaly, obálky nebo tašky. Cenově nejdostupnější je bílý matný samolepicí papír, resp. bílý samolepicí papír s vysokým leskem. Kromě běžných bílých samolepicích papírů v nabídce najdete strukturované a speciální grafické samolepicí papíry.

Kraftové nálepky - dokonale zviditelní vaše zboží a odliší jej od konkurenčních produktů. V případě samolepek v přírodní hnědé barvě doporučujeme zvolit potisk černou barvou a minimalistický design. V nabídce najdete přírodní hnědý samolepicí papír a přírodní hnědý žebrovaný samolepicí papír.

Vinylové (PVC) a polyesterové (PET) nálepky – vyrábíme je z voděodolného materiálu a jsou potištěny voděodolnou barvou. Budou perfektně držet na produktech, kde předpokládáte vlhkost a možnost namočení. Vinylové a polyesterové nálepky jsou vhodné na sklo, plasty, kovy apod.

Průhledné (čiré) vinylové a polyesterové nálepky – při tisku používáme čtyři odstíny (CMYK), výsledný potisk je poměrně dost průhledný a jeho viditelnost určuje polepovaný povrch. Potisk čiré vinylové samolepicí fólie nelze provést bílou barvu, bílou barvu však lze nastavit u čiré polyesterové PET fólie.

CO LZE NA SAMOLEPKY S VLASTNÍM ROZMĚREM VYTISKNOUT?

Výrobu vlastních samolepek máte pouze ve svých rukou. Dodejte nám vlastní návrh a podklady k výrobě – např. vaše logo se sloganem nebo jiný textový či grafický obsah.

JAK LZE ETIKETY S VLASTNÍM ROZMĚREM POTISKNOUT?

Barevnost samolepek je ovlivněna vámi vybraným papírem nebo folií. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI SAMOLEPKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru či fólie, formát a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

JAK FUNGUJE OBJEDNÁNÍ VÍCE VZORŮ?

V našem konfigurátoru pro vizitky máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 100 ks, vyrobíme každý vzor ve 100 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 300 kusů.

Zde proveďte objednávku

Formát

Typ materiálu

Papír

Tisk

Tvar

Povrchová úprava

Formátování

Příprava tvarového ořezu

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_nalepky_s_vlastnimi_rozmery.pdf
Matný samolepicí papír 80 g/m²

Středně lesklý, strojně natíraný samolepicí papír s permanentním lepidlem. Výhodou je zadní split pro snadné nalepování.

Vysoce lesklý samolepicí papír 80 g/m²

Vysoce lesklý samolepicí papír má zrcadlový lesk s permanentním lepidlem a velmi dobrou adhezní silou.

Přírodní kraft hnědý samolepicí papír 80 g/m²

Nebělený, hnědý, nenatíraný povrch, má protiplísňovou úpravu a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Kraft hnědý žebrovaný samolepicí papír 80 g/m2

Nebělený, hnědý, nenatíraný žebrovaný povrch, má protiplísňovou úpravu a zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Krémový žebrovaný samolepicí papír 90 g/m²

Samolepicí papír bezdřevý, nenatíraný, krémový s žebrovanou ražbou, permanentní lepidlo.

Bílý žebrovaný samolepicí papír 100 g/m²

Samolepicí papír bezdřevý, nenatíraný, bílý s žebrovanou ražbou, permanentní hotmelt lepidlo.

Ice Silver 100 g/m², perleťový jemně zlatý

Samolepicí papír v perleťové jemně zlaté barvě, permanentní hotmelt lepidlo.

Pearl Ivory 80 g/m², perleťový slonovinový

Samolepicí papír v barvě slonové kosti s perleťovým efektem, permanentní hotmelt lepidlo.

Linen 100 g/m², bílý s plátnovou ražbou

Samolepicí papír v bílé barvě s plátnovou ražbou, permanentní hotmelt lepidlo.

Stříbrný matný samolepicí papír 80 g/m²

Samolepicí papír s matným povrchem v metalické stříbrné barvě, permanentní hotmelt lepidlo.

Zlatý matný samolepicí papír 80 g/m²

Samolepicí papír s matným povrchem v metalické zlaté barvě, permanentní hotmelt lepidlo.

Bílý lesklý vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Bílý matný vinyl 100 µm

Bílá matná samolepicí PVC vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Čirý lesklý vinyl 80 µm

Čirá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Čirý matný vinyl 80 µm

Čirá matná samolepicí PVC vinylová fólie je monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý lesklý vinyl 80 µm

Zlatá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Zlatý matný vinyl 80 µm

Zlatá matná samolepicí PVC vinylová fólie je zlatá monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný lesklý vinyl 80 µm

Stříbrná lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Stříbrný matný vinyl 80 µm

Stříbrná matná samolepicí PVC vinylová fólie je stříbrná monomerická samolepicí PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích.

 
Bílá matná statická adhezní fólie 190 µm

Je ideální volbou pro výrobu kvalitních reklamních a propagačních materiálů. Díky své statické adhezi se snadno aplikuje na různé povrchy bez použití lepidla a je stejně snadno odstranitelná bez zanechání zbytků. Matný povrch zajišťuje rovnoměrné rozložení světla, což eliminuje odlesky a umožňuje vyniknout barvám a detailům tisku. Tato fólie je vhodná pro širokou škálu aplikací, včetně výloh obchodů, informačních tabulí nebo dekorativních prvků.

 
Čirá lesklá statická adhezní fólie 190 µm

Je dokonalým řešením pro vytváření vizuálně působivých reklamních a propagačních materiálů. Její průhlednost a lesklý povrch přináší vynikající ostrost a čistotu tisku, zatímco statická adheze umožňuje snadnou aplikaci bez potřeby lepidla. Fólie je ideální pro použití na hladkých a čistých površích, jako jsou skleněné výlohy nebo zrcadla, kde poskytuje dočasnou, ale stabilní fixaci. Je to výborná volba pro prezentaci značek, informací nebo akcí s možností snadného odstranění a opětovného použití bez poškození povrchu.

 
Obecně nálepky dělíme na papírové a fóliové. V popisu k produktu najdete stručný popis jaký podkladový materiál si zvolit v závislosti na aplikovaný povrch. Základní a nejběžnější nálepky a etikety jsou papírové, v případě voděodolných jsou vinylové.
V konfigurátoru si můžete zvolit způsob formátování a dodání nálepek. Nejžádanější je dodání na arších, tedy tvar nálepek vyrábí se násekem. U dodání jednotlivě dělíme na dodání jednotlivé kusy a dodání jednotlivé kusy (čtvercový podklad). U dodání jednotlivé kusy nálepky projdou procesem výseku a budou dodány jednotlivě na finálním formátu. U dodání jednotlivé kusy (čtvercový podklad) jedná se o násek a následné formátování podkladového materiálu do čtverce nebo obdélníku.
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Stáhněte si PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

 

Pokyny k tisku samolepek s vlastními rozměry