Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Magnety na auto

HLAVNÍ VÝHODY

  • Nastavení vlastního formátu

  • Výroba již od 1 kusu

  • 2 druhy fólií

  • Odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření, voděodolné

  • Snadné připevnění bez poškození karoserie

  • Silná magnetická síla pro pevné držení

CO JSOU MAGNETY NA AUTO?

Magnety na auto jsou skvělým způsobem, jak využít vozidlo k marketingovým účelům.

Díky snadné instalaci a odstranění můžete magnetické reklamy používat flexibilně podle potřeby. Můžete je aplikovat na krátkou dobu, například během akce, nebo je nechat delší čas – magnetická fólie má dostatečnou sílu, aby pevně držela.

JAKÉ MAJÍ MAGNETY NA AUTO VLASTNOSTI?

Naše magnety na auto s vlastním formátem se snadno připevní a pevně drží na povrchu. Magnetickou fólii dodáváme o tloušťce 1 mm. Můžete si vybrat mezi lesklým nebo matným povrchem díky PVC vinylové fólii. Pro prodloužení životnosti fólie si můžete vybrat lesklou nebo matnou laminaci.

U magnetů na vozidlo si můžete vybrat tvar, buď standardní čtvercový, obdélníkový, kulatý, nebo si můžete zvolit vlastní tvar pomocí tvarového ořezu.

CO LZE NA MAGNETY VYTISKNOUT?

Obsah tisku na ceduli či desce si určíte sami. Můžete je potisknout logem, nápisy nebo obrázkem.

JAK LZE MAGNETY POTISKNOUT?

Barevnost magnetů je ovlivněna vámi vybranou folií. Můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI MAGNETY NA AUTO OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadované rozměry, materiál fólie, tvar a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Materiál

Tisk

Tvar

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_magnety_na_auto.pdf
Bílá lesklá vinylová fólie 100 µ + magnetická fólie 1 mm

Tento materiál se skládá ze dvou vrstev: bílé lesklé samolepicí PVC vinylové fólie a magnetické fólie. Bílá lesklá vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky. Fólie má lesklý povrch, který dodává tisku živost a lesk. Magnetická fólie je silná a flexibilní fólie s magnetickými vlastnostmi, která se snadno připevňuje a odstraňuje z kovových povrchů. Tento materiál je vhodný pro dočasné i trvalé označení.

 
Bílá matná vinylová fólie 100 µ + magnetická fólie 1 mm

Tento materiál se skládá ze dvou vrstev: bílé matné samolepicí PVC vinylové fólie a magnetické fólie. Bílá matná vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky. Fólie má matný povrch, který zabraňuje odleskům a zvyšuje čitelnost. Magnetická fólie je silná a flexibilní fólie s magnetickými vlastnostmi, která se snadno připevňuje a odstraňuje z kovových povrchů. Tento materiál je vhodný pro dočasné i trvalé označení.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V popisu k produktu najdete stručný popis, jaký materiál si zvolit. Základní a nejběžnější magnety na auto jsou z lesklé vinylové fólie, které dodává tisku živost.