Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Samolepky na okno

HLAVNÍ VÝHODY

  • Nastavení vlastního formátu

  • Výroba od 1 kusu

  • 4 druhy fólií (včetně voděodolných)

  • Snadná a rychlá aplikace s dlouhou životností

  • Permanentní lepidlo drží na většině povrchů

  • Bezkonkurenční ceny samolepek vlastního formátu

CO JSOU SAMOLEPKY NA OKNO?

Samolepky na okna představují skvělý způsob, jak využít okna ve vašem obchodě nebo kanceláři pro marketingové účely.

Barevné samolepky mohou upoutat pozornost kolemjdoucích a přilákat je do vašeho podniku. Samolepky s efektem pískovaného skla pak mohou elegantně ozdobit skla vaší kanceláře.

V konfigurátoru můžete snadno nastavit tvar samolepky podle vašich představ a tak perfektně využít okenní prostor k propagaci vaší značky nebo k vytvoření zajímavého designového prvku.

JAKÉ MAJÍ SAMOLEPKY NA OKNO VLASTNOSTI?

Naše samolepky na okno se snadno aplikují a mají permanentní lepidlo, což znamená, že vydrží dlouho. Jsou vhodné pro různé typy oken, včetně výloh, dveří, zrcadel nebo automobilů.

SAMOLEPKY NA OKNO PODLE MATERIÁLU

Samolepky na okno vyrábíme z kvalitních vinylových fólií, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Bílá matná vinylová fólie 100 µm je ideální pro potisk loga, názvu nebo obrázků. Její matný povrch minimalizuje nechtěné odlesky a zvyšuje čitelnost. Tato fólie je vhodná pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Bílá lesklá vinylová fólie 100 µm je skvělá pro potisk barevných motivů, fotografií nebo grafiky. Tato fólie má lesklý povrch, který dodává potisku živost a lesk. Bílá lesklá vinylová fólie je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Děrovaná vinylová fólie pro okenní grafiku 140 µm je ideální pro potisk celoplošných reklam, které neomezeně umožňují výhled z okna. Tato fólie je má jemný děrovaný povrch, které propouštějí světlo. Je vhodná pro venkovní použití.

Glass Decor vinylová fólie s efektem pískovaného skla 80 µm je skvělá pro potisk dekorativních prvků. Fólii lze potisknout celobarevně, ale může být použita i bez tisku. Má průsvitný povrch s efektem pískovaného skla, který rozptyluje světlo a vytváří zajímavý vizuální dojem. Tato fólie je vhodná pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

CO LZE NA SAMOLEPKY VYTISKNOUT?

Samolepky na okno můžete potisknout celobarevně, přidat na ně logo, nápisy, grafiku, nebo obrázky. Můžete je také nechat bez tisku a díky různým tvarům přidat samolepkám osobitý vzhled.

JAK LZE SAMOLEPKY POTISKNOUT?

Barevnost samolepek je ovlivněna vámi vybranou folií. Můžete ji případně doplnit nebo změnit podle svého vlastního návrhu.

JAK SI SAMOLEPKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál fólie, formát a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

JAK FUNGUJE OBJEDNÁNÍ VÍCE VZORŮ?

V našem konfigurátoru máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 10 ks, vyrobíme každý vzor v 10 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 30 kusů.

Zde proveďte objednávku

Formát

Materiál

Tisk

Tvar

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_samolepky_na_okno.pdf
Bílý lesklý vinyl 100 µm

Bílá lesklá samolepicí PVC vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Bílý matný vinyl 100 µm

Bílá matná samolepicí PVC vinylová fólie je monomerický vinyl pro rovné povrchy s permanentním akrylátovým lepidlem a venkovní životností 2 roky.

 
Děrovaná vinylová fólie pro okenní grafiku 140 µm

Děrovaná samolepicí PVC vinylová fólie je speciální fólie pro potisk velkoplošných reklam na oknech, které nebrání výhledu. Fólie má malé dírky, kterými prochází světlo a umožňují vidět skrz. Děrovaná vinylová fólie je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření a má venkovní životnost 3 roky.

 
Glass Decor vinylová fólie s efektem pískovaného skla 80 µm

Glass Decor samolepicí PVC vinylová fólie je průsvitná fólie s efektem pískovaného skla, která vytváří zajímavý vizuální efekt a zvyšuje soukromí. Fólie je vhodná pro potisk dekorativních prvků na oknech, dveřích, zrcadlech nebo skleněných přepážkách. Glass Decor vinylová fólie je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření a má venkovní životnost 5 let.

 
V popisu produktu najdete stručný popis každého materiálu včetně jejich vlastností. Základní a nejběžnější samolepky na okno jsou z bílé lesklé nebo matné PVC vinylové fólie, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření.
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.