Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Skládané visačky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Praktické a elegantní řešení pro značení zboží

  • 5 druhů papíru, včetně recyklovaných

  • 3 standardní formáty

  • Kulatý otvor pro šňůrky

  • Šňůrky s pojistkou v 4 barvách

K ČEMU SE SKLÁDANÉ VISAČKY HODÍ?

Skládané visačky jak i klasické standardní visačky nejvíce se samozřejmě používají na oblečení nebo jiný textil. Nicméně je lze využít i k označení dalších druhů výrobků, jako jsou nábytek, předměty interiéru, parfémy, kožené výrobky, řemeslné výrobky, biopotraviny, vína apod.

Skládané visačky mají výhodu poskytování více místa pro potisk, který může obsahovat informace o značce, historii značky, návody atd.

JAKÉ MAJÍ SKLÁDANÉ VISAČKY VLASTNOSTI?

U nás máte na výběr z mnoha možností výroby skládaných visaček. Můžete si vybrat ze 5 druhů papíru, 3 různých formátů, laminace a dalších možností. Více informací ohledně všech druhů papíru najdete zde.

Pokud máte zájem o luxusní vzhled, připravíme vám i metalizovanou fólii včetně holografické fólie, kterou můžete kombinovat s designovým nebo strukturovaným papírem. Takové zpracování obyčejné cenovky na zboží se stane skutečným marketingovým klenotem! Tuto speciální konfiguraci nenajdete v našem standardním konfigurátoru, ale můžete nás kontaktovat přímo na e-mailové adrese info@gogoprint.cz.

CO LZE NA SKLÁDANÉ VISAČKY VYTISKNOUT?

Obsah tisku na skládaných visačkách si určíte sami. Můžete potisknout obě strany visačky vaším logem, názvem, cenou, slevou, pokyny k péči o zboží, historií vaší značky nebo jakýmkoliv jiným textem nebo obrázkem.

JAK LZE SKLÁDANÉ VISAČKY POTISKNOUT?

Barevnost skládaných visaček je ovlivněna vámi vybraným papírem. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

DOPLŇKY K SKLÁDANÝM VISAČKÁM

Styl vaší skládané visačky můžete navíc vylepšit přidáním šňůrek s pojistkou (výběr z 4 barev).

JAK SI SKLÁDANÉ VISAČKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, laminaci a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Otvor

Umístění otvoru

Šňůrka s pojistkou

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_skladana_visacka_50x50mm.pdf
Matný křídový papír 170, 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Lesklý křídový papír 170, 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Hnědý přírodní kraftový papír 170 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Černá šňůrka s pojistkou

Praktická černá šňůrka z odolného polyesteru a s černou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 19 - 20 cm

 
Bílá šňůrka s pojistkou

Praktická bílá šňůrka z bavlny a s bílou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 19 - 20 cm

 
Béžová šňůrka s pojistkou

Praktická béžová šňůrka z bavlny a s béžovou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 19 - 20 cm

 
Přírodní jutová šňůrka s pojistkou

Praktická šňůrka z juty s hnědou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 17 - 20 cm

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na vizitky je bílý křídový karton 250 g. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
V případě objednání šňůrek, ty vám k visačkám přibalíme.
Rádi vyrobíme visačky na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Skládané visačky 50 x 50 mm

 

Skládané visačky 90 x 50 mm na šířku

 

Skládané visačky 50 x 90 mm na výšku