Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Visačky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Standardní materiály až po vysoce luxusní

  • Široký výběr papírů, včetně recyklovaných

  • Nejoblíbenější obdélníkové a čtvercové formáty

  • Kulaté nebo obdélníkové otvory pro šňůrky

  • Možnost kovových oček do kulatých otvorů v 4 barvách

  • Šňůrky s pojistkou v 6 barvách

K ČEMU SE VISAČKY HODÍ?

Papírové visačky už dávno nejsou jen cenovkou na zboží. Moderní visačky jsou hlavně vhodným stylovým detailem, který přitahuje pozornost zákazníků a podtrhuje hodnotu vašich výrobků.

Nejvíce se samozřejmě používají visačky na oblečení nebo jiný textil. Přesto si získaly velkou oblibu i u dalších druhů výrobků. Dokonale totiž vyjádří mimořádnou kvalitu a luxus – např. u parfémů, kožených výrobků, řemeslných výrobků, biopotravin, vín apod.

JAKÉ MAJÍ VISAČKY VLASTNOSTI?

Možnosti výroby visaček jsou u nás nepřeberné. Můžete si vybrat až z 10 druhů papíru 5 různých formátů řezu. Zadat si můžete ostré nebo zaoblené rohy nebo třeba zda chcete papír zalaminovat.

Pokud byste měli zájem o mimořádně luxusní vzhled, dokážeme vám připravit také metalizovanou fólii včetně holografické fólie v kombinaci s designovým či strukturovaným papírem. Z původně obyčejné cenovky na zboží tak získáte marketingový klenot! (Tuto konfiguraci nelze nastavit v našem konfigurátoru, ale můžete nás kontaktovat přímo na e-mailu info@gogoprint.cz)

CO LZE NA VISAČKY VYTISKNOUT?

Obsah tisku na visačky si stanovíte sami. Můžete zde uvádět vaše logo se sloganem, cenu, pokyny k péči o zboží, nebo dokonce krátce popsat historii vaší značky.

JAK LZE VISAČKY POTISKNOUT?

Barevnost visaček je ovlivněna vámi vybraným papírem. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

DOPLŇKY K VISAČKÁM

Styl vaší papírové visačky můžete navíc vylepšit přidáním kovových kroužků (oka) do kruhových otvorů (výběr z 4 barev) nebo přidáním šňůrek s pojistkou (výběr z 6 barev).

JAK SI VISAČKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, styl rohů, laminaci, styl oček a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Otvor

Umístění otvoru

Kovové očko do otvoru

Šňůrka s pojistkou

Kontrola souborů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_visacka_50x90mm.pdf
Matný křídový papír 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline, matný přírodní bílý, 100% recyklovaný papír 250 g/m²

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Hnědý kraftový karton 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Rives Shetland 250 g/m², bílý papír s plstěncovou ražbou

Kolekce Rives Shetland zahrnuje elegantní papíry s různými povrchy. Tvůrci kolekce se nechali inspirovat vysokou módou. Povrchy papírů z této kolekce odpovídají strukturám luxusních látek. Povrch bílého papíru Rives Shetland s plstěncovou ražbou má výraznou strukturu vlněné tkaniny. Má certifikaci FSC. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone® zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Je vhodný pro výrobu reprezentativních výrobků a k vytváření podnikového stylu.

CM Translucent 112, 285 g/m², jemně průsvitný papír

Jemně průsvitný papír CM Translucent je vyroben ze 100% celulózy bez použití chemických přísad. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone® zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Mluvíme-li o vlastnostech tohoto materiálu, musíme zmínit, že ačkoli je průsvitný a vypadá jinak než běžný papír, taktéž se vyrábí z drcené celulózy. Ve výrobě jsou použity různé druhy pojivé pryskyřice zajišťující takové vlastnosti jako např. průsvitnost, extrémně hladký povrch a tvrdost. V porovnání s běžným druhem papíru má tento papír vyšší gramáž a jednotnější strukturu. Je vhodný pro tisk: časopisů, brožur, letáků, pozvánek, jídelních lístků, kalendářů, pohlednic, výrobu obálek, prezentací, reklamních výrobků, visaček či poukazů. Pomáhá s realizací těch nejodvážnějších designových nápadů a řešení, vytištěný obrázek má jemný krajkový efekt.

Keaykolour Biscuit 300 g/m², krémový papír

Krémový papír Keaykolour Biscuit 300 g/m² z řady Keaykolour obsahující širokou nabídku barev a gramáže je ze 30% vyroben z druhotných surovin. Vyznačuje se hladkým povrchem. Materiál je vhodný k použití pro luxusní tiskoviny. Je vhodný zejména k výrobě luxusních obalů, reprezentačních výrobků a k použití v rámci udávání podnikového stylu.

Plike Red 330 g/m², červený papír plastického vzhledu

V případě červeného papíru Plike plastického vzhledu jde o červený křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

Plike Black 330 g/m², černý papír plastického vzhledu

V případě černého papíru Plike plastického vzhledu jde o černý křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

Rives Bright White 320 g/m², bílý papír s ražbou plstěné jizvy

Bílý probarvený papír decentních barev s elegantní nenápadnou plstěnou strukturou je vhodný zejména pro klasický podnikový styl.

Černá šňůrka s pojistkou

Praktická černá šňůrka z odolného polyesteru a s černou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 19 - 20 cm

 
Bílá šňůrka s pojistkou

Praktická bílá šňůrka z bavlny a s bílou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 19 - 20 cm

 
Béžová šňůrka s pojistkou

Praktická béžová šňůrka z bavlny a s béžovou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 19 - 20 cm

 
Přírodní jutová šňůrka s pojistkou

Praktická šňůrka z juty s hnědou plastovou pojistkou.

Délka šňůrky: 17 - 20 cm

 
Zlatá šňůrka s pojistkou

Praktická zlatá šňůrka z odolného polyesteru a s plastovou pojistkou v zlaté barvě.

Délka šňůrky: 18 cm

 
Stříbrná šňůrka s pojistkou

Praktická stříbrná šňůrka z odolného polyesteru a s plastovou pojistkou v stříbrné barvě.

Délka šňůrky: 18 cm

 
Černé kovové očko

 

 
Zlaté kovové očko

 

 
Stříbrné kovové očko

 

 
Bronzové kovové očko

 

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na vizitky je bílý křídový karton 350 g. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
V případě objednání šňůrek, ty vám k visačkám přibalíme.
Rádi vyrobíme visačky na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Visačka 40 x 100 mm, kulatý otvor

 

Visačka 50 x 50 mm, kulatý otvor

 

Visačka 50 x 90 mm, kulatý otvor

 

Visačka 55 x 85 mm, kulatý otvor

 

Visačka 65 x 65 mm, kulatý otvor

 

Visačka 40 x 100 mm, obdélníkový otvor

 

Visačka 50 x 50 mm, obdélníkový otvor

 

Visačka 50 x 90 mm, obdélníkový otvor

 

Visačka 55 x 85 mm, obdélníkový otvor

 

Visačka 65 x 65 mm, obdélníkový otvor