Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Visačky na láhve

HLAVNÍ VÝHODY

  • Standardní zpracování až po vysoce luxusní

  • 22 druhů papíru, včetně 100% recyklovaných

  • Dvě nejčastější velikosti formátů

  • Vedle standardního tisku nabízíme zlatý a plnobarevný tisk

  • Možnost laminace v matu, lesku, SoftTouch nebo bez laminace

K ČEMU SE VISAČKY NA LAHVE HODÍ?

Je prokázáno, že kvalitní etiketa na lahvi má výrazný vliv na její prodeje. A visačky v tomto ohledu nijak nezaostávají a dokáží prodeje nápojů ještě více podpořit. Nápoje, která mají kvalitně vyrobené visačky, jsou dobře viditelné, vyčnívají z řady a jednoznačně přitahují pozornost.

Naše visačky na lahve můžete skvěle využít např. pro lahve vína. Stejně dobře se ale hodí na jakékoliv jiné exkluzivní nápoje. Můžete s nimi zvýraznit výborné mošty, limonády, sirupy, šťávy či likéry. Zkrátka vašim představám se žádné meze nekladou, visačky na lahve vám vyrobíme přesně podle vašeho přání.

JAKÉ MAJÍ VISAČKY NA LAHVE VLASTNOSTI?

U nás si můžete nechat vyrobit visačky na lahve z neuvěřitelných
22 druhů papíru – od standardních přes 100% recyklovatelné až po ty jedinečné a luxusní. Za dobu naší existence se nám nejvíce osvědčily dvě velikosti, které každé lahvi skvěle padnou.

Pokud chcete vyzdvihnout jedinečnost vašeho produktu, můžete si nechat své visačky na lahve zalaminovat. Vybrat si můžete z celkem
4 variant laminace – visačky bez laminace, s matnou laminací, s lesklou laminací nebo s laminací Soft Touch. Z obyčejného přívěsku na lahvi tak získáte atraktivní šperk!

CO LZE NA VISAČKY NA LAHVE VYTISKNOUT?

Při tisku visaček na lahve se vám žádné limity nekladou. Naši klienti zde často uvádí svá loga a slogany, ale také zde sdělují jedinečnost produktu, historii značky či jiné exkluzivní informace.

JAK LZE VISAČKY NA LAHVE POTISKNOUT?

Ve všech případech nabízíme pouze jednostranný tisk visaček. Barevnost visaček je ovlivněna jednak vámi vybraným papírem a jednak vámi zvoleným tiskem. V našem konfigurátoru vám nabízíme celkem 4 možnosti tisku, z nichž nejexkluzivnější je plnobarevný tisk se zlatým písmem.

JAK SI PAPÍROVOU VISAČKU NA LÁHVE OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný druh papíru, velikost, laminaci a typ tisku.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_bottle_tag_60x150mm.pdf
Křída lesk 170 a 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahuje převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňují i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Křída mat 170 a 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline 170 a 250 g/m² matný přírodní bílý 100% recyklovaný papír

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Ofsetový papír 250 g/m²

Je bílý bezdřevý nenatíraný ofsetový papír a karton vhodný pro každodenní použití. Ofsetový papír se od křídového papíru liší tím, že jeho povrch není zušlechťován, je matný a hrubší. V 80gramové gramáži ho najdete v podnikových kopírkách nebo domácích tiskárnách.

Přírodní hnědý kraftový karton 170 a 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh kartonu zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly, obaly na kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

CM Ice Gold 300 g/m² perleťový jemně zlatý

CM Ice Gold je bílý papír s perleťovým nátěrem a zlatým efektem bez obsahu kovů. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Papír se dá poměrně snadno laminovat, ale je třeba mít na zřeteli, že laminováním se může snížit lesk. Je velmi vhodný pro tisk designových pohlednic či pozvánek.

CM Super Gold 300 g/m² perleťový zlatý

CM Super Gold je papír ze 100% celulózy s povrchem napodobujícím metalizovaný či perleťový efekt, ačkoli neobsahuje žádné kovové částice. Odrazového efektu jiskry a luminiscence je dosaženo díky obsaženým minerálním pigmentům dodávajícím povrchu třpytivý lesk. Je třeba mít na paměti, že metalíza a barva papíru mohou změnit barvy obrázku a je nutné s tím při přípravě vzorku je třeba s tím počítat. Tento papír se vyznačuje širokou oblasti použití: přebaly, desky, pohlednice, luxusní obaly, záložky, reklamní materiály, podnikové tiskoviny (tiskopisy, vizitky, obálky).

Rives Shetland 250 g/m² bílý s plstěncovou ražbou

Kolekce Rives Shetland zahrnuje elegantní papíry s různými povrchy. Tvůrci kolekce se nechali inspirovat vysokou módou. Povrchy papírů z této kolekce odpovídají strukturám luxusních látek. Povrch bílého papíru Rives Shetland s plstěncovou ražbou má výraznou strukturu vlněné tkaniny. Má certifikaci FSC. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone® zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Je vhodný pro výrobu reprezentativních výrobků a k vytváření podnikového stylu.

CM Europa Ivory 240 g/m² perleťový slonovinový

Perleťový papír CM Europa Ivory barvy slonoviny s perleťovým nátěrem je bez obsahu kovů. Tento papír je vhodný k ofsetovému tisku s použitím oxidační barvy vytvářející film, sítotisku, digitálnímu tisku a veškerým druhům ražby. Papír se dá poměrně snadno laminovat, je však třeba mít na zřeteli, že lakování či laminování může snížit lesk. Tento papír se vyznačuje širokou škálou možného použití: přebaly, desky, pohlednice, luxusní obaly, záložky, reklamní materiály, podnikové tiskoviny (tiskopisy, vizitky, obálky).

Matter Goya 270 g/m² bílý se strukturou písku

Bílý papír Matter Goya 270g/m² má hedvábnou strukturu jemného písku. Papír Matter Goya je překrásným protikladem k nejrůznějším odstínům matného povrchu pohybujícím se od pastelových až k sytým. V tomto případě jde o papír bílé barvy. Díky na omak specifickému povrchu je papír vhodný zejména k výrobě jedinečných brožur, pozvánek, přebalů, obalů, jinými slovy pro výjimečné případy, které vyžadují maximálně sourodý matný papír příjemný na omak.

Keaykolour Biscuit 300 g/m² krémový

Krémový papír Keaykolour Biscuit 300 g/m² z řady Keaykolour obsahující širokou nabídku barev a gramáže je ze 30% vyroben z druhotných surovin. Vyznačuje se hladkým povrchem. Materiál je vhodný k použití pro luxusní tiskoviny. Je vhodný zejména k výrobě luxusních obalů, reprezentačních výrobků a k použití v rámci udávání podnikového stylu.

320 g/m² Rives Bright White bílý s ražbou plstěné jizvy

Bílý probarvený papír decentních barev s elegantní nenápadnou plstěnou strukturou je vhodný zejména pro klasický podnikový styl.

Pop'Set Urban Grey 320 g/m² tmavě šedý
Pop'Set Cosmo Pink 320 g/m² jasně růžový
330 g/m² Plike Red červený s plastickým efektem

V případě červeného papíru Plike plastického vzhledu jde o červený křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

330 g/m² Plike Black černý s plastickým efektem

V případě černého papíru Plike plastického vzhledu jde o černý křídový papír podobný plastu. Podoba již vyplývá z názvu: plike (čti: plajk) je odvozeninou výrazu plastic-like, která v překladu z angličtiny znamená „podobný plastu”. Tento papír je ze 100% celulózy, jeho křídový povrch vytváří dojem měkkého plastu.

Black Truffle 270 g/m² černý se strukturou písku

Černý papír Black Truffle 270g/m² má hedvábnou strukturu jemného písku. Karton Black Truflle je překrásným protikladem k nejrůznějším odstínům matného povrchu pohybujícím se od pastelových až k sytým. V tomto případě jde o papír černé barvy. Díky na omak specifickému povrchu je papír vhodný zejména k výrobě jedinečných brožur, pozvánek, přebalů, obalů, jinými slovy pro výjimečné případy, které vyžadují maximálně sourodý matný papír příjemný na omak.

Pop'Set Extra Black 320 g/m² extrá černý
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na visačky je bílý křídový papír 250 g. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Rádi vyrobíme visačky na míru a to i ve vlastním tvaru. Pošlete nám poptávku se specifikací na info@gogoprint.cz. - obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Stáhněte PDF dokument, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů, včetně přípravy bílé barvy.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Visačka na lahev 60 x 150 mm

Visačka na lahev 80 x 170 mm