Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Spirálové bloky

Spirálové bloky také patří mezi marketingové materiály. Můžete je použít jako firemní dárek. Jsou pro vaše nápady skvělým pomocníkem. Jsou k dispozici v několika standardních formátech. Pro to nejdůležitější je v bloku 50 stránek.

Prosíme čekejte: designer se nahrává.

Formát

Papír

Obálka

Tisk

Laminace obálky

Počet listů

Spirálová vazba

Barva spirály

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a platbě dnes do 12:00)

Popis

Spirálové bloky také patří mezi marketingové materiály. Můžete je použít jako firemní dárek. Jsou pro vaše nápady skvělým pomocníkem. Jsou k dispozici v několika standardních formátech. Pro to nejdůležitější je v bloku 50 stránek.

Materiály

Ofsetový papír (nenatíraný papír) je bezdřevý nenatíraný papír. Ofsetový papír se používá pro méně náročné tiskoviny (do kanceláře, pro tisk hlavičkových papírů, sešitů, ceníků, textových brožur atd.). Na rozdíl od natíraných papírů, ofsetový papír má povrch který dobře saje barvu. Jednou z hlavních výhodou ofsetového papíru je cena (ofestový papír je nejlevnější ze všech druhů papírů).


Ofsetový papír 90g/m² 

• velmi dobrá bělost
• hladký porvrch
• 100% ECF


Křídové papíry (natírané papíry) jsou bezdřevé natírané papíry a jsou nejběžnejší skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především na potisk letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, umožní papír docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Křídá mat 350g/m² 

Třikrát oboustranně natíraný bílý bezdřevý papír s polomatným povrchem. Certifikace FSC®

• speciálně vyvinutý pro vysoce kvalitní tisk
• výborná reprodukce barev

Šablony

A4_notebook_spiral.rar

Nemáte-li možnost navrhnout tiskovou produkci v profesionálním grafickém softwaru, použijte našeho online redaktora. Je jednoduchý a snadný k použití.

Stručný návod

 1. Zvolte produkt
 2. Zvolte formát (rozměry), druh papíru a parametry tisku, zadejte požadované množství
 3. Klikněte na tlačítko GoDesign >
 4. Po stažení šablony zkontrolujte pracovní značky. Veškeré zpracovávané zóny a okraje jsou označeny čárou a mají příslušné popisky. (Značky jsou viditelné jen v průběhu vytváření originálu vzoru a na hotovém výrobku nebudou vidět)
 5. Doporučujeme nejprve rozmístit všechny textové plochy a loga, abyste neztratili značky, a až nakonec do návrhu vložit pozadí, umístěné do spodní vrstvy
 6. K přidání textu klikněte na tlačítko Přidat text
 7. Text můžete upravovat, tj. měnit font, obrysy, velikost, zarovnávání a barvu textu
 8. Můžete nahrát vlastní rastrové obrázky ve formátu *.jpg, *.png, *.gif, *.bmp či použít hotové vektorové objekty
 9. Rastrové obrázky můžete upravovat či dodávat speciální efekty
 10. Uchopením myší v rozích objektu můžete měnit rozměry jednotlivých objektů či uchopením značek na středových popiskách je můžete otáčet
 11. Můžete měnit průhlednost objektů či jejich barvy
 12. Po zpracování všech stránek vzoru klikněte na tlačítko Uložit a použít pod šablonou