Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Spirálové bloky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Praktická pomůcka s vaší prezentací na přední straně

  • Vysoce kvalitní tisk na křídovou nebo přírodní obálku

  • 6 různých formátů, včetně čtvercového formátu

  • 3 barvy spirál a výběr umístění na levou nebo horní stranu

  • Možnost zadání 50 nebo 100 listů

  • Výroba už od 2 kusů

  • Bezkonkurenční ceny (např. při objednávce za 50 ks zaplatíte cca 64 Kč za kus)

K ČEMU SE SPIRÁLOVÉ BLOKY HODÍ?

Spirálové bloky jsou (i v dnešní době technologií) skvělou každodenní pomůckou. Mohou je používat vaši obchodní zástupci nebo zaměstnanci, budou ale také praktickým dárkem pro vaše zákazníky. Díky potištěné obálce např. s vaším logem bude vaše společnost stále na očích.

JAKÉ MAJÍ SPIRÁLOVÉ BLOKY VLASTNOSTI?

Spirálové bloky vyrábíme hned v 6 rozměrech, včetně čtvercových formátů. Můžete si vybrat, zda vaše bloky budou mít spirálu na horní straně nebo na levé straně. Zvolit si můžete také barvu spirály – černou, bílou nebo stříbrnou.

Materiál vrchní obálky je také na vás – můžeme použít buď křídový papír, nebo přírodní recyklovatelný papír. Na obálce můžeme provést 3 druhy laminací, včetně sametové laminace SoftTouch, která vypadá velmi luxusně. Také si můžete zvolit, zda bude váš blok mít 50 nebo 100 stran.

CO LZE NA SPIRÁLOVÉ BLOKY VYTISKNOUT?

U spirálových bloků nám zadáváte potisk přední obálky. Může nést vaše logo, popisky, obrázky či fotografie. Váš návrh zkontrolujeme a profesionálně vyrobíme.

JAK SI SPIRÁLOVÉ BLOKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný formát, počet listů, typ papíru na obálku a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Počet listů

Obálka

Papír

Tisk

Laminace obálky

Spirálová vazba

Barva spirály

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_spiralovy_blok_A5.pdf
Lesklé křídové papíry 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Matné křídové papíry 350 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Hnědý kraftový karton 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh papíru zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Ofsetový papír 90 g/m²

Je bílý bezdřevý nenatíraný ofsetový papír a karton vhodný pro každodenní použití. Ofsetový papír se od křídového papíru liší tím, že jeho povrch není zušlechťován, je matný a hrubší. V 80gramové gramáži ho najdete v podnikových kopírkách nebo domácích tiskárnách.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Po zadání v konfigurátoru potřebného formátu, v pravém sloupci můžete si stáhnout PDF dokument s pokyny k tisku, kde najdete veškerou potřebnou informaci pro přípravu tiskových souborů.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Bloky A6 (105 x 148 mm), spirála na levé straně

 

Bloky A6 (105 x 148 mm), spirála nahoře

 

Bloky DL (99 x 210 mm), spirála na levé straně

 

Bloky DL (99 x 210 mm), spirála nahoře

 

Bloky A5 (148 x 210 mm), spirála na levé straně

 

Bloky A5 (148 x 210 mm), spirála nahoře

 

Bloky A4 (210 x 297 mm), spirála na levé straně

 

Bloky A4 (210 x 297 mm), spirála nahoře

 

Bloky 145 x 145 mm, spirála na levé straně

 

Bloky 145 x 145 mm, spirála nahoře

 

Bloky 200 x 200 mm, spirála na levé straně

 

Bloky 200 x 200 mm, spirála nahoře