Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Letáky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Různé gramáže a materiály pro dokonalý vzhled

  • 13 druhů papíru, včetně eco-friendly papírů

  • Výroba už od 25 kusů

  • Klasické obdélníkové, ale také čtvercové a úzké formáty

  • Možnost oboustranného tisku a laminace

K ČEMU SE LETÁKY HODÍ?

Ačkoliv jsou papírové letáky „obehranou klasikou“, rozhodně stále patří mezi důležité propagační materiály. Díky letákům můžete lehce a levně informovat své zákazníky o novinkách, akcích, službách, produktech, nemovitostech apod.

Pomocí letáků ale můžete také výraznou formou informovat své zaměstnance o událostech v rámci vaší firmy nebo turisty a obyvatele ve vašem regionu atd. Vybrat si můžete z 8 formátů, včetně standardních a nestandardních rozměrů.

JAKÉ MAJÍ LETÁKY VLASTNOSTI?

Už dnes si u nás můžete objednat online letáky, které vyrábíme z 10 druhů papírů s různou gramáží. Pro standardní letáky se běžně používá křídový papír malé gramáže 130 g/m² nebo také pevný karton 250 g/m². Pokud váš grafický návrh obsahuje obrázky, doporučujeme použít křídový papír, který díky svému povrchu dokonale odrazí veškeré barvy.

Pro náročnější klienty pak máme k dispozici výrobu letáků z ofsetového papíru, který vytváří matný efekt. A pokud chcete u vaší nabídky zdůraznit, že jste se ve svém podnikání vydali ekologickou cestou, můžete si u nás online objednat letáky z recyklovaného přírodního kraftového papíru s gramáží 170 g. Letáky na kraftovém papíru vypadají nejlépe, když se při tisku použije černá barva.

CO LZE NA LETÁKY VYTISKNOUT?

Potisk letáků si jednoduše online zadáte vy sami. Můžete nám dodat veškeré grafické prvky, fotografie a samozřejmě potřebné texty.

JAK LZE LETÁKY POTISKNOUT?

Barevnost letáků podstatně ovlivňují jednotlivé druhy papírů. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI LETÁKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, oboustranný či jednostranný tisk a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

JAK FUNGUJE OBJEDNÁNÍ VÍCE VZORŮ?

V našem konfigurátoru pro vizitky máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 100 ks, vyrobíme každý vzor ve 100 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 300 kusů.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_A5.pdf
Lesklé křídové papíry 130, 170 a 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Matné křídové papíry 130, 170 a 250 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline, matný přírodní bílý, 100% recyklovaný papír 115, 170, 250 g/m²

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Hnědý kraftový papír 170 g/m²

Hnědý kraftový papír je druh papíru zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Ofsetový papír 90, 140, 250 g/m²

Je bílý bezdřevý nenatíraný ofsetový papír a karton vhodný pro každodenní použití. Ofsetový papír se od křídového papíru liší tím, že jeho povrch není zušlechťován, je matný a hrubší. V 80gramové gramáži ho najdete v podnikových kopírkách nebo domácích tiskárnách.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na letáky je bílý křídový papír 130 g v lesklém nebo matném provedení. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Leták A7 (74 x 105 mm)

 

Leták A6 (105 x 148 mm)

 

Leták A5 (148 x 210 mm)

 

Leták A4 (210 x 297 mm)

 

Leták DL (99 x 210 mm)

 

Leták 100 x 100 mm

 

Leták 145 x 145 mm

 

Leták 105 x 297 mm