Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Pohlednice

HLAVNÍ VÝHODY

  • Perfektní jako blahopřání, poděkování nebo oslovení vašich zákazníků

  • 4 nejvhodnější druhy papíru, včetně recyklovaného

  • Na výběr 4 obdélníkové i čtvercové formáty

  • Výroba už od 25 kusů

  • Možnost oboustranného tisku nebo laminace

K ČEMU SE POHLEDNICE HODÍ?

Moderní pohlednice už dávno neslouží pouze k zaslání pozdravu z dovolené. Jsou i skvělým marketingovým nástrojem, pomocí kterého můžete elegantně poděkovat nebo poblahopřát svým stálým zákazníkům k výročím, svátkům nebo úspěchům.

Velmi dobře se také hodí do rukou online obchodníkům a e-shopům. Díky pohlednicím oslovíte své zákazníky přímým fyzickým kontaktem a pošlete jim spolu s balíčkem třeba malý pozdrav, poděkování nebo pozvání na vaší akci. A nezapomeňte se vlastnoručně podepsat!

JAKÉ MAJÍ POHLEDNICE VLASTNOSTI?

Pohlednice tiskneme na 3 různé druhy papírů. Nejžádanějším je standardní matný křídový papír (350 g). Svou maximální bělostí se hodí k oboustrannému tisku obrázků.

U pohlednicového kartonu je jedna strana papíru opatřena povrchem pro optimální výsledek barevného tisku obrázků a druhá strana zůstává přírodní (hrubá). Recyklovaný přírodní kraftový karton je ideální volbou pro podnikatele, jejichž cílem je udržitelná výroba.

Nabízíme zhotovení pohlednic čtyř standardních rozměrů. Na přání můžeme vaše pohlednice potáhnout matnou, lesklou, nebo dokonce sametovou folií (tzv. Soft Touch). Původně běžná pohlednice se tak stane vašim atraktivním marketingovým prvkem!

CO LZE NA POHLEDNICE VYTISKNOUT?

Obsah pohlednic si stanovíte vy sami. Na vámi vybraný formát poté vytiskneme váš návrh tak, aby vše perfektně sedělo. Kromě textů lze na pohlednice vytisknout také vaše logo, slogan, grafiku či fotografie.

JAK LZE POHLEDNICE POTISKNOUT?

Barevnost pohlednic je ovlivněna vámi vybraným papírem. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého grafického návrhu.

JAK SI POHLEDNICE OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, jednostranný nebo oboustranný tisk, laminaci a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

JAK FUNGUJE OBJEDNÁNÍ VÍCE VZORŮ?

V našem konfigurátoru pro pohlednice máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 100 ks, vyrobíme každý vzor ve 100 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 300 kusů.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Laminace

Počet vzorů

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_A6.pdf
Matný křídový papír 350 g/m²

Je bezdřevý natíraný papír opatřený speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Ecoline, matný přírodní bílý, 100% recyklovaný papír 250 g/m²

Nenatíraný recyklovaný papír s obsahem 100% recyklovaných vláken, vyrobený bez použití optických zjasňovačů. Ecoline papír vyniká svým přírodním vzhledem s povrchem bez nežádoucích odlesků, je ideální pro tisk textů i obrazových publikací. Má certifikaci FSC® a Blue Angel.

Hnědý kraftový karton 259 g/m²

Hnědý kraftový karton je druh papíru zajišťující zvýšenou odolnost výrobků, je vhodný k výrobě přepravních obalů či obalů pro křehké předměty. Povrch kartonu je opatřen speciálním nátěrem zajišťujícím výbornou kvalitu tisku, je příjemný na omak a vyznačuje se dobrou voděodolností. Tento obalový materiál se používá k výrobě krabic na nejrůznější výrobky do domácnosti, elektrické výrobky a další. Díky struktuře a složení je karton velmi pevný a stabilní. Použití: designové ekoobaly na hotová jídla, dorty, koláče, cukrárenské výrobky, fast food (burgery, nugety, hranolky), mraženou pizzu, jahody, bylinky, obiloviny, těstoviny, kosmetiku, parfémy či hygienické prostředky.

Výhody

- Šetrnost k životnímu prostředí. Kraftový papír je rychleji rozložitelný.

- Odolnost vůči opotřebení. Kraftový papír je hutnější, odolává vyšší zátěži.

- Odolnost vůči vlhkosti. Kraftový papír pomaleji provlhne.

Pohlednicový karton 250 g/m²

Pohlednicový karton PRIMCARD – bezdřevý jednostranně natíraný karton. Má vysokou hladkost obou stran a je ideální na pohlednice.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V našem konfigurátoru pro vizitky máte možnost volby více vzorů. Každý vzor tak vyrobíme v množství, který zadáte v konfigurátoru. Příklad: Pokud zadáte výrobu 3 vzorů a vyberete možnost 100 ks, vyrobíme každý vzor ve 100 kusech, tedy celkem vám vyrobíme 300 kusů.
V nabídce najdete výběr z několika typů papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na pohlednice je bílý křídový karton 350 g. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů, do kterého jsme vložili celkem více než 100 různých druhů materiálů a jejich zpracování.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Pohlednice A6 (105 x 148 mm)

 

Pohlednice DL (99 x 210 mm)

 

Pohlednice čtverec 100 x 100 mm

 

Pohlednice čtverec 145 x 145 mm