Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Hlavičkový papír

HLAVNÍ VÝHODY

  • Profesionální a jednotná prezentace vaší firmy

  • Vysoce kvalitní tisk na formát A4 nebo A5

  • 7 druhů papíru (ofsetový, texturované atd.)

  • Výroba už od 25 kusů

  • Možnost oboustranného tisku

K ČEMU SE HLAVIČKOVÝ PAPÍR HODÍ?

Hlavičkový papír vystihne naprostou profesionalitu vaší firmynebo potřebují nákup odložit.

Objednávkové listy, smlouvy, dopisy nebo jiné dokumenty jsou navíc dokonalou příležitostí, jak neustále udržovat povědomí o vaší značce. U všech výstupů vaší firmy totiž budete mít vždy pod kontrolou jednotnou prezentaci před svými obchodními partnery nebo zákazníky.

JAKÉ MÁ HLAVIČKOVÝ PAPÍR VLASTNOSTI?

K výrobě hlavičkového papíru si můžete samozřejmě vybrat standardní ofsetový papír ve velikosti A4 i A5. Zkuste ale sáhnout také po zcela netradičních a luxusních materiálech – nabízíme grafické, strukturované, barevné, matné a transparentní druhy papíru. Promyšlená kombinace druhu papíru a vašeho brandingu může vytvořit zcela jedinečný vzhled a zatraktivnit vaši komunikaci se zákazníky.

CO LZE NA HLAVIČKOVÝ PAPÍR VYTISKNOUT?

Vzhled vašeho hlavičkového papíru je zcela na vás. Předejte nám spolu s objednávkou vaše data – např. logo se sloganem, kontaktní údaje, vaši adresu nebo jiné informace a my vše profesionálně vytiskneme.

JAK LZE HLAVIČKOVÝ PAPÍR POTISKNOUT?

Hlavičkový papír lze potisknout z jedné nebo z obou stran. Barevnost tisku samozřejmě částečně ovlivňuje vybraný druh papíru. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého návrhu.

JAK SI POUKAZ OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát A4 nebo A5 a jednostranný nebo oboustranný tisk.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_A4.pdf
Ofsetový papír 90 g/m²

Jsou bezdřevé natírané papíry opatřené speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahue převážně obsahujícím pigmenty a lepidla. Jsou nejběžnější skupinou papírů používaných pro plnobarevný tisk. Křídové papíry jsou určeny především k tisku letáků, plakátů, knih a časopisů. Křídové papíry mají uzavřený povrch, na němž barva zasychá povrchově. Tím, že se barva téměř nevsakuje, papír umožňuje docílit velmi jasného a kontrastního obrazu. Natírané papíry umožňuji i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

CM Ice Silver 120 g/m², papír s jemným perleťovým povrhcem

CM Ice Silver je hladký metalizovaný papír ze 100% celulózy. Vyznačuje se originálním odstínem a specifickými parametry odrazu světla.

Olin Smooth 90 g/m², jasně bílý, vysoce hlazený papír

Jasně bílý hlazený papír Olin Smooth ze 100% celulózy bez nátěru je papír nejvyšší jakosti vhodný k použití v grafickém designu. Používá se k ofsetovému tisku či sítotisku. Je vhodný k potiskové úpravě, zejména k ražbě a výřezům. Ražba horkou fólií nevyžaduje žádná bezpečnostní opatření za podmínky, že bude použita fólie nejvhodnější pro příslušný obrázek a papír. Je vhodný k lakování. Oblast použití je omezena jen vlastní fantazií: přebaly na knihy či brožury, tiskoviny udávající podnikový styl, kalendáře, certifikáty, podnikové brožury, diáře, obálky, dárkové tašky, pohlednice, záložky, časopisy, jídelní lístky, bloky, plakáty, reklamní produkce, visačky, poukazy.

CM Translucent 112 g/m², jemně průsvitný papír

Jemně průsvitný papír CM Translucent je vyroben ze 100% celulózy bez použití chemických přísad. Je opatřen speciálním nátěrem i-Tone® zajišťujícím výbornou přilnavost inkoustu bez omezení doby použitelnosti papíru (papír časem nežloutne). Mluvíme-li o vlastnostech tohoto materiálu, musíme zmínit, že ačkoli je průsvitný a vypadá jinak než běžný papír, vyrábí se taktéž z drcené celulózy. Při výrobě jsou použity různé druhy pojivé pryskyřice zajišťující takové vlastnosti, jako je např. průsvitnost, extrémně hladký povrch a tvrdost. V porovnání s běžným papírem má tento papír vyšší gramáž a jednotnější strukturu.

Olin Smooth 90 g/m², krémový, vysoce hlazený papír

Krémový hlazený papír Olin Smooth ze 100% celulózy bez nátěru je papír nejvyšší jakosti vhodný k použití v grafickém designu. Používá se k ofsetovému tisku či sítotisku. Je vhodný k potiskové úpravě, zejména k ražbě a výřezům. Ražba horkou fólií nevyžaduje žádná bezpečnostní opatření za podmínky, že bude použita fólie nejvhodnější pro příslušný obrázek a papír. Je vhodný k lakování. Oblast použití je omezena jen vlastní fantazií: přebaly na knihy či brožury, tiskoviny v rámci podnikového stylu, kalendáře, certifikáty, podnikové brožury, diáře, obálky, dárkové tašky, pohlednice, záložky, časopisy, jídelní lístky, bloky, plakáty, reklamní produkce, visačky, poukazy.

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete opravdu široký výběr papírů. Základním klasickým papírem je bílý ofsetový papír 90 g. Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Hlavičkový papír A4 (210 x 297 mm)

 

Hlavičkový papír A5 (148 x 210 mm)