Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Vstupenky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Na výběr jsou 4 formáty

  • Dostupné jsou 6 druhů papíru

  • Je možnost přidat perforaci a číslování

  • Možnost oboustranného tisku

K ČEMU SE VSTUPENKY HODÍ?

Událost či akci můžete učinit ještě nezapomenutelnější pomocí vstupenek. Vstupenky slouží jako brána na různé události, koncerty, večírky, výstavy, divadelní představení atd.

Nejoblíbenější formát vstupenek u zákazníků je 150 x 75 mm. Vstupenky mohou být vybaveny perforací a číslováním pro profesionální vzhled.

JAKÉ MAJÍ VSTUPENKY VLASTNOSTI?

U vstupenek nabízíme 4 různé formáty, které tiskneme na 6 druzích papíru. Můžete si vybrat mezi lesklým nebo matným křídovým papírem o různých gramážích. Lesklý papír dodá vašim vstupenkám jasný a živý vzhled, zatímco matný papír působí decentně a elegantně.

Vstupenky můžete doplnit perforací a číslováním, tyto možnosti najdete v konfigurátoru. Pokud jste nenalezli požadované rozměry vstupenek, můžeme je vyrobit na míru. Stačí poslat poptávku na email: info@gogoprint.cz s uvedením rozměrů, typů papíru, požadovaného dokončení a množství. Odpovíme vám s cenovou nabídkou co nejdříve.

CO LZE NA VSTUPENKY VYTISKNOUT?

Obsah vstupenek si stanovíte vy sami. Na vámi vybraný formát poté vytiskneme váš návrh tak, aby vše perfektně sedělo. Kromě textů lze na vstupenky vytisknout také vaše logo, slogan, grafiku, fotografie nebo QR kódy.

JAK LZE VSTUPENKY POTISKNOUT?

Barevnost vstupenek je ovlivněna vámi vybraným papírem. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého grafického návrhu. Nabízíme vám jednostranný nebo oboustranný tisk v plnobarevném nebo černobílém provedení.

JAK SI VSTUPENKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, formát, tisk, perforaci, číslování a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

HLEDÁTE ALTERNATIVY?

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Tisk

Perforace

Číslování

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

150x75.pdf
Matný křídový papír 170 g/m², 250 g/m², 300 g/m²

Je bezdřevý natíraný papír opatřený speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahuje převážně pigmenty a lepidla. Má matný povrch, který eliminuje nežádoucí odlesky a zajišťuje dobrý kontrast tisku. Matný křídový papír je také vhodný pro tisk textů, grafiky, ilustrací, letáků, brožur a dalších publikací. Matný křídový papír umožňuje i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Lesklý křídový papír 170 g/m², 250 g/m², 300 g/m²

Je bezdřevý natíraný papír opatřený speciálním trojitým oboustranným nátěrem, který obsahuje převážně pigmenty a lepidla. Díky lesklému povrchu zvyšuje lesk a kontrast tisku. Lesklý křídový papír je vhodný také pro tisk fotografií, plakátů, letáků, brožur a dalších publikací. Lesklý křídový papír umožňuje i velmi přesné podání barev (shodu tisku se zdrojovými daty).

Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
V nabídce najdete výběr z několika typů papírů a možnosti různých povrchových úprav. Základním klasickým papírem na vstupenky je lesklý křídový papír 250 g/m². Doporučujeme objednat praktický a inspirativní vzorník papírů a materiálů, do kterého jsme vložili celkem více než 100 různých druhů materiálů a jejich zpracování.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.