Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Roll-Up

HLAVNÍ VÝHODY

  • Ideální pro akce, veletrhy a prezentace

  • Vysoká kvalita tisku pro interiérové použití

  • 3 velikosti formátů dle vašich potřeb

  • 2 typy konstrukce

  • Snadná montáž a demontáž

  • Přenosná taška pro pohodlnou přepravu

  • Výhodné ceny a množstevní slevy

K ČEMU SE ROLL-UPY HODÍ?

Roll-Upy jsou skvělou volbou pro prezentaci vaší firmy, produktů, služeb nebo akcí. Můžete je použít na veletrzích, konferencích, výstavách, obchodech, kancelářích nebo jiných místech, kde chcete upoutat pozornost. Jsou snadno přenosné, skladné a rychle se rozbalí a složí.

JAKÉ MÁ ROLL-UPY VLASTNOSTI?

U nás si můžete vybrat Roll-Upy z různých možností výroby. V konfigurátoru si můžete nastavit formát, kde najdete tři různé velikosti (85x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm). Můžete si zvolit typ konstrukce od běžné a nejpopulárnější Standardní až po kvalitně zpracovanou Premium konstrukci.

Roll-Upy tiskneme v interiérové kvalitě na exkluzivní stabilní materiál, který zajišťuje pevnost a nekroutí se po stranách, i v případě celoplošného potisku.

CO LZE NA ROLL-UPY VYTISKNOUT?

Obsah tisku na rolovací plakáty si určíte sami. Můžete potisknout plakát svým logem, názvem, kontakty nebo jakýmkoli jiným textem nebo obrázkem.

JAK SI ROLL-UPY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný formát, konstrukci, tisk a další možnosti. Pokud máte hotový návrh, můžete ho nahrát jako soubor. Pokud ne, můžete si objednat grafický návrh.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete také vytvořit ve svém profesionálním editoru.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Papír

Konstrukce

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_rollup_85x2000mm.pdf
Matný film 200 mikronů

Je to odolný a pružný materiál, který je vhodný pro vnitřní použití. Matný film je tvořen polyesterovou fólií, která je opatřena speciální vrstvou pro lepší přilnavost barvy. Matný film je určen především k tisku rolovacích plakátů, plakátů a dalších aplikací, kde je potřeba zajistit ostrý a kvalitní obraz. Matný film má matný povrch, který eliminuje odlesky a zvyšuje kontrast obrazu. Matný film je odolný vůči vlhkosti a poškrábání.

 
Konstrukce Standard

Je to základní a cenově dostupná konstrukce, má stabilní podstavec, který zajišťuje pevnost a rovnováhu plakátu. Konstrukce má také teleskopickou tyč, která umožňuje nastavit výšku plakátu. Konstrukce je dodávána s praktickou taškou pro snadnou přepravu.

 
Konstrukce Premium

Je to kvalitní a elegantní konstrukce, má široký a těžký podstavec, který zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost plakátu. Konstrukce má také pevnou tyč, která zaručuje rovnost a napnutí plakátu. Konstrukce je dodávána s luxusní taškou pro pohodlnou přepravu.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.