Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Plastové vizitky

HLAVNÍ VÝHODY

  • Dokonalé jako zákaznická nebo slevová karta

  • 3 druhy voděodolného plastu, včetně stříbrného a zlatého

  • Osvědčená velikost kreditní karty

  • Výroba už od 10 kusů

  • Matná nebo lesklá laminace

  • Možnost jednostranného nebo oboustranného tisku

K ČEMU SE PLASTOVÉ VIZITKY HODÍ?

Plastové vizitky v klasickém formátu kreditní karty ocení mnoho firem, které chtějí upevnit vztah se svými zákazníky a nabídnout jim komfortní nakupování. Díky své odolnosti a životnosti jsou vhodné jako zákaznické karty, slevové karty nebo návštěvní karty.

Solidní plastové vizitky navíc podtrhnou kvalitu vašich služeb a vynesou vaši firmu mezi lídry oboru. Kartičky z plastu si nejčastěji nechají vyrábět hotely, restaurace, wellness centra, ale také kamenné prodejny nebo galerie apod.

JAKÉ MAJÍ PLASTOVÉ VIZITKY VLASTNOSTI?

Jako jedni z mála výrobců plastových vizitek vám nabízíme karty vyrobené z bílého, ale i stříbrného a zlatého plastu. Povrch karet můžete nechat navíc potáhnout zářivě lesklou nebo luxusně vypadající matnou laminací.

CO LZE NA PLASTOVÉ VIZITKY VYTISKNOUT?

Potisk plastových vizitek a jejich grafické zpracování je zcela vás. Pošlete nám s vaší objednávkou vaše logo se sloganem, kontaktní údaje a vaši adresu, ale také grafiku, obrázky nebo čárkové či QR kódy.

JAK LZE PLASTOVÉ VIZITKY POTISKNOUT?

Plastové kartičky lze potisknout z jedné, ale i z obou stran. Barevnost karet samozřejmě závisí na vámi zvoleném druhu plastu – bílém, stříbrném nebo zlatém. Barevnost můžete ale případně doplnit nebo změnit podle svého grafického návrhu.

JAK SI PLASTOVÉ VIZITKY OBJEDNAT?

V našem konfigurátoru můžete okamžitě provést vaši objednávku. Stačí nastavit požadovaný materiál papíru, jednostranný nebo oboustranný tisk, laminaci a další možnosti.

JAK NÁM DODÁTE GRAFICKÝ NÁVRH?

1) Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomu účelu si u nás můžete stáhnout předpřipravené šablony v různých formátech, které lze v těchto editorech běžně otevřít a upravovat.

2) Pokud si nechcete nebo neumíte grafiku zpracovávat sami, vytvoří vám na požádání návrhy naši grafici. Tato varianta je zpoplatněna.

Zde proveďte objednávku

Formát

Materiál

Tisk

Laminace

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a při platbě dnes do 11:00)

Klikněte na Objednat a v následujícím kroku nahrajte vlastní soubor

Pokyny k tisku, šablony

Gogoprintcz_plastova_karta_85x54mm.pdf
Bílý plast

Lze objednat v lesklém nebo matném provedení.

 
Stříbrný plast

Lze objednat v lesklém nebo matném provedení.

 
Zlatý plast

Lze objednat v lesklém nebo matném provedení.

 
Termín dodání vždy můžete vidět v konfigurátoru. Po zadání potřebných parametrů produktu a zvolení množství, zobrazí se vám termín dodání.
Na požádání u většiny produktů můžeme vyrobit vzorek před realizací větší objednávky. Však vzhledem k nutným předtiskovým přípravam výroba a zaslání vzorků je zpoplatněna (cena vám bude sdělena na požádání).
Dodání je zcela zdarma na jedno místo v ČR.
Šablony ke stažení

Vlastní grafiku si můžete vytvořit ve svém profesionálním editoru. K tomuto účelu si stáhněte předpřipravenou šablonu v odpovídajícím formátu, kterou lze otevřít a upravovat ve vašem editoru. Ve výsledném tiskovém souboru odstraňte veškeré prvky šablony.

Plastová karta 85 x 54 mm