Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Rozbalování je nejemotivnější fáze vašeho prodeje

Tomáš Nezbeda 2021-03-22
Balení

Navrhli jste skvělý produkt, vybudovali propracovaný e-shop a vytvořili účinnou kampaň? Pak by se tedy mohlo zdát, že vám k byznysovému štěstí stačí už jen včasné doručení produktu. Jenže málokterý on-line prodejce si uvědomuje, že teprve při jeho rozbalování nastupuje ten nejdůležitější zákaznický „feeling“! 

První kontakt ničím nepřebijete

U rozbalování vašeho balíčku totiž dochází k opravdu prvnímu fyzickému kontaktu mezi vámi a vaším zákazníkem. Do té doby jste si vlastně jen virtuálně „přehazovali“ různé informace a e-maily.

Ano, i z on-line nakupování je dobré udělat skutečný zážitek. Ale co na tom, když zákazníkovi přijde ušpiněná krabice s nevzhlednou haldou papíru, kterou zákazník se skřípějícími zuby musí odnášet do tříděného odpadu.

Vy ale můžete udělat pravý opak a „vydolovat“ z prvního kontaktu maximum

Udělejte ze svého zboží poklad

Moderní balicí papíry s vlastním logem nemají pouze ochranou funkci. Umožňují vám vytvořit ze samotného rozbalování zážitek! Jen si vybavte, jak se cítíte u vánočního stromečku. Dostanete do ruky krásně vyzdobený dárek a už podle jeho zabalení víte, že se uvnitř skrývá poklad – který přímo pro vás někdo vybral, koupil a poctivě a s láskou zabalil.

Je jasné, že běžné on-line nakupování nemůžeme srovnávat s neopakovatelným duchem Vánoc. Ale pokud věnujete dostatečnou péči zabalení vašich výrobků, získáte pro vaši značku mnoho plusových bodů!

  

 


6 plusových bodů:

+ Navodíte u vašich zákazníků příjemné pocity hned při prvním fyzickém kontaktu

+ Ujistíte vaše zákazníky, že jste se o jejich produkt dobře starali už před dodáním

+ Skrze hezké emoce do sebe nasají vaši zákazníci logo, barvy a energii vaší značky

+ Zapamatují si vaši značku a propojí si ji napevno s dodaným výrobkem

+ Vaši zákazníci budou mít přirozenou touhu sdílet vaše produkty na sociálních sítích

+ Získáte obrovskou konkurenční výhodu v on-line prostředí

 


 

Balicí papír na míru vaší značce

Na webu Gogoprint.cz si můžete jednoduše on-line objednat moderní balicí papíry od 10 až do 3000 ks. Máte na výběr standardní balicí papír nebo pro exkluzivnější výrobky si můžete vybrat hedvábný papír. Oba typy papírů vyrábíme z recyklovatelného materiálu a tiskneme na ně ekologickými barvami – celá výroba je tedy eko-friendly.

 

Balicí papír

Tento balicí papír se perfektně hodí pro konečné zabalení vašich zásilek. Vyrábíme jej buď v přírodní hnědé, nebo v bílé barvě. Můžete se spolehnout, že je dostatečně silný, aby ochránil vaše krabice. Přes svoji sílu je ale velmi dobře ohebný a lehce s ním zabalíte i opravdu objemné produkty. Nabízíme vám jej totiž ve velikosti 75x50 cm.

Možná by se zdálo, že v sobě nemá tento produkt nic výjimečného, ale opak je pravdou. Tento elegantní balicí papír můžete potisknout vaším logem, názvem nebo sloganem v jakékoliv barvě dle vzorníku PANTONE. Vaši zákazníci tak budou mít při doručení balíku jako první na očích právě vaše barvy.

  

Hlavní PLUSY:

+ Elegantní a zároveň ekologické zabalení vašeho zboží

+ Na výběr v bílé nebo přírodní hnědé variantě

+ Ekologický tisk loga/názvu v jakékoliv barvě

+ Až 7 vzorů tisku, případně nastavení vlastního vzoru

+ Velký formát ve velikosti 75x50cm

+ Cenově dostupný (např. při objednávce za 500 ks zaplatíte pouze 11 Kč za kus)

 

Objednat Balicí papír s potiskem >  |  Objednat Balicí papír bez tisku >


NÁŠ TIP:
Cena potisku černou nebo bílou barvou vychází nejvýhodněji.

 Hedvábný papír

Už podle názvu cítíte, že u tohoto papíru si vaši zákazníci užijí zvláště krásný vzhled a příjemnou texturu na dotek. A my ještě dodáme, že hedvábný papír při rozbalování velmi příjemně šustí. Můžete si tak být jisti, že emoce vašich zákazníků se rozjedou opravdu naplno!

Díky své jemné struktuře je velmi dobře ohebný a můžete s ním precizně zabalit zboží libovolného tvaru. Dejte si pouze pozor, abyste jím nebalili potraviny nebo nepřišel do styku s vodou, mohl by totiž pouštět barvu.

Hedvábný papír perfektně doplní vaše značkové nebo luxusní zboží a dodá jim punc dokonalosti. Přesto vás možná překvapí, že cena tohoto krásného papíru je u nás opravdu nízká!

Nyní už jen stačí v našem konfigurátoru vybrat potisk s vaším logem, názvem nebo sloganem a máte u vašich zákazníků vyhráno. Tisk provádíme jednobarevný, a to barvou podle vašeho přání (opět podle vzorníku PANTONE).

  

Hlavní PLUSY:

+ Vhodně doplní vaše značkové a luxusní zboží

+ Krásný vzhled a příjemná textura v ekofriendly provedení

+ Jemný a tenký, vhodný pro zabalení zboží libovolného tvaru

+ Jednobarevný tisk loga/názvu v barvě podle vašeho přání

+ Na výběr až 11 barev papíru a formát až do velikosti 75x50cm

+ Cenově dostupný (např. při objednávce za 500 ks zaplatíte pouze 10,66 Kč za kus)

 

Objednat Hedvábný papír s potiskem >  |  Objednat Hedvábný papír bez tisku >

NÁŠ TIP: Hedvábný papír také skvěle doplňují značkové samolepky s vytištěným logem.

 

Spolehněte se na nás!

U obou druhů balicích papírů najdete na našem webu gogoprint.cz jednoduchý konfigurátor, pomocí kterého jednoduše vyberete počet kusů, barvu papíru, barvu potisku nebo varianty vzorů. Lehce také k objednávce přiložíte vaše logo nebo znění vašeho sloganu.

 

A pamatujte si…

Rozbalování je sice velmi krátká fáze v celém prodejním cyklu, ale navýsost emotivní. A na skvělé emoce prožité při rozbalování si vaši zákazníci vždy rádi vzpomenou!