Načítání produktů
Infolinka 226 807 071 | Doprava zdarma

Video návod jak objednat

Plátno

Vyzdobte byt nebo kancelářský prostor pomocí fotografie na plátně. Reprodukce na plátně jsou ideální k výzdobě či jako dárek. Tiskneme na kvalitní umělecké plátno, které upravíme lesklým nebo matným lakem a zarámujeme do dřevěného rámu.

Formát

Termín výroby

Množství ks
Cena bez DPH
Cena bez DPH
Cena včetně DPH
Termín dodání

(při akceptaci souborů a platbě dnes do 11:00)

Popis

Vyzdobte byt nebo kancelářský prostor pomocí fotografie na plátně. Reprodukce na plátně jsou ideální k výzdobě či jako dárek. Tiskneme na kvalitní umělecké plátno, které upravíme lesklým nebo matným lakem a zarámujeme do dřevěného rámu.

Materiály

Bílé malířské plátno 360 g/m - digitálně potisknutelný materiál se strukturou plátna vhodný pro fotografické a umělecké reprodukce. Hedvabně matný povrch v umělecké kvalitě. Nemačka se, nevytahuje a je vodoodpudivý. Má neutrální pH pro dlouhodobou stabilitu obrazu a intenzitu barev. Materiál splňuje požární klasifikaci B1 stavebního materiálu podle normy DIN 4102-1 "není snadno hořlavý".

Na co lze použít? Vnitřní použití, fotografické a umělecké portrety, v rámu vypínané reprodukce a aplikace polepů v galeriích, nastěnné malby.


Bílé malířské plátno


 

Dřevený rám. Napínací lišta je pevná a vyrobena z prvotřídního smrkového dřeva. Dřevo použité na výrobu lišt pochází z ekologických lesů, takže nezatěžuje životní prostředí. Jde o spolehlivé, pevné a nelámavé rámy. Dva centimetry tlusté lišty do sebe snadno zapadnou pro sestavení perfektního rámu jakychkoli rozměrů. Plátna natažené na našich lištách se dají dále rámovat nebo je můžete ponechat bez rámu. Napínací blind rámy mají čisté opracování, jsou pevné a neohedné. Použití kvalitního dřeva minimalizuje možnost deformace. 

 Laky. Retušovací a záverečné lakování poskytuje pružnou ochrannou vrstvu všem druhům barev a tisků. V nabídce máme lesklý nebo matný lak, lak je rychleschnoucí, bezbarvý, nežloutnoucí a stáří odolný. 

Šablony

Nemáte-li možnost navrhnout tiskovou produkci v profesionálním grafickém softwaru, použijte našeho online redaktora. Je jednoduchý a snadný k použití.

Stručný návod

 1. Zvolte produkt
 2. Zvolte formát (rozměry), druh papíru a parametry tisku, zadejte požadované množství
 3. Klikněte na tlačítko GoDesign >
 4. Po stažení šablony zkontrolujte pracovní značky. Veškeré zpracovávané zóny a okraje jsou označeny čárou a mají příslušné popisky. (Značky jsou viditelné jen v průběhu vytváření originálu vzoru a na hotovém výrobku nebudou vidět)
 5. Doporučujeme nejprve rozmístit všechny textové plochy a loga, abyste neztratili značky, a až nakonec do návrhu vložit pozadí, umístěné do spodní vrstvy
 6. K přidání textu klikněte na tlačítko Přidat text
 7. Text můžete upravovat, tj. měnit font, obrysy, velikost, zarovnávání a barvu textu
 8. Můžete nahrát vlastní rastrové obrázky ve formátu *.jpg, *.png, *.gif, *.bmp či použít hotové vektorové objekty
 9. Rastrové obrázky můžete upravovat či dodávat speciální efekty
 10. Uchopením myší v rozích objektu můžete měnit rozměry jednotlivých objektů či uchopením značek na středových popiskách je můžete otáčet
 11. Můžete měnit průhlednost objektů či jejich barvy
 12. Po zpracování všech stránek vzoru klikněte na tlačítko Uložit a použít pod šablonou